Jump to content
manniakk

номера на крушки на таблото на сивик 6г.

Recommended Posts

някой знае ли какви са номерата на крушките или точни модели?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След дълго търсене на глупавата 2w крушка по всички магазини на Симеон така и не я открих... Вече се бях отчаял и ше званя в Бултрако, викам си колко може да струва 2-3-5лв... Званя и добре че бях спрял иначе щях да припадна... заветната крушка струва 17лв. И това не е цената за комплект, а за 1 бройка. Интересно ми е какво има в тия крушки, сребро?!?!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:D Лоша работа, чист главорез... На мен не ми свети там кадето ми изписва колко километра сам минал... и се чудя дали изобщо да отварям да търся...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми има продават едни по малки 1.2W по 60ст някаде. Стават в цокъла но светят по слабо....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Rust

Пичове ако искате хубаво осветление решението е следното :1 - за уредите /оборотомер , скоростомер и т.н./ - плазмени километражи . Струват към 100лв , ама забравяте и става като табло на нова кола , често и по-яко.Ако не ви се дават пари - слагате по-малките крушки. Може и по-евтино да се мине ,ама се реже-маже ... не би си го сторил поне на моята кола.2 - за климат контрола и бутоните - диоди . Става чудно :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове ако искате хубаво осветление решението е следното :1 - за уредите /оборотомер , скоростомер и т.н./ - плазмени километражи . Струват към 100лв , ама забравяте и става като табло на нова кола , често и по-яко.Ако не ви се дават пари - слагате по-малките крушки. Може и по-евтино да се мине ,ама се реже-маже ... не би си го сторил поне на моята кола.2 - за климат контрола и бутоните - диоди . Става чудно :)

Здравей колега,За уредите не може ли да се сложат диоди като при климат контрола и бутоните? Дай схема за захранване на такива диоди.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,За уредите не може ли да се сложат диоди като при климат контрола и бутоните? Дай схема за захранване на такива диоди.

За уредите сигурно също може , но ще е сложно да успееш да осветиш равномерно навсякъде. Може даже да се наложи да модифицираш таблото ,защото нямаш много достъп до местата където искаш да свети .... което не си заслужава според мен.Иначе схема няма конкретна .... зависи какви диоди позлваш. Съпротивленията си ги смяташ примерно с този калкулатор :http://ourworld.compuserve.com/homepages/Bill_Bowden/led.htm

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...