Jump to content
Guest GReddy

Искам малко информация

Recommended Posts

Guest GReddy

Дайте малко инфо за двигателите които могат да бъдат сложени на CIVICa.Без да се сменя скоросната кутия,без 1,6.Могат ли двулитрови от акорд или прелюд и как трябва да се сложат със скоросната кутия или мога да ползвам моята.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Demon

по-добър ефект ще постигнеш с 1.6 DOHC Vtec, от същата генерация на Civic. Какъв е твоят Civic, съмнявам се, че са същите спирачки, окачване, скоростна кутия и инжекцион. Абе май-подобре да си купиш друга кола ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iltcho

Дайте малко инфо за двигателите които могат да бъдат сложени на CIVICa.Без да се сменя скоросната кутия,без 1,6.Могат ли двулитрови от акорд или прелюд и как трябва да се сложат със скоросната кутия или мога да ползвам моята.

Мисля, че моторното помещение на CIVIC-a едоста по-малко и няма да стане. Не съм убеден в това обаче. Но 100 % съм сигурен, че кутията ще трябва да се смени. Най-малкото захващането не е същото, а и няма да иддължи на можноста на мотора. Захващането на двигателя няма да е същото, ще трябма да смениш и окачнавено отпред, греди, ще трябва преправянепо коша... абе все си мисля, че ще е по-добре да продадеш CIVIC-a и да си купиш по-мощен автомобил ;) Но пак казвам, че има доста по-компетентни от мен и нека те кажат ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...