Jump to content
HoNdA fEn

връзки в КАТ?

Recommended Posts

здравейте на всички.имам 1 проблемче.В кат не искат да ми регистрират колата тъй като номерата на рамата не съответсват на тези в талона.КАТ установи че колата не е крадена но се прават и не исакт да я регистрират а ч път вече е регистрирана но сега искам да мине пак за да моха да я продам и да си купа мечтаната хонда.Някой да може да помогне с нещо или да има някаква идея?Мерси предварително

Редактирано от HoNdA fEn

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в какъв смисъл не съответстват. Пренабити ли са, какво са ти казали да направиш?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кофти работа. На един приятел така му седи мерцедеса. Продава го за 2 бона, но номера на мотора не съответства, и е неизползваем. Заядът ли се веднъж.......край. Ако пробваш в друг град, може и да минеш. Трябва ти само малко късмет. Чувал съм че в Петрич нещата били малко по така. Незнам обаче дали имат единна система, и дали отразяват подобни неща в нея.

Редактирано от Antony

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не може в друг град автомобилите се регистрират по местожителствопробваи да си набиеш на рамата номера от талона

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тарси от някаде връски гаранция че няма да имаш проблем с регистрациата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в никакъв случай не го пренабивай, най много да го конфискуват

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най лошото в тази държава е че под "дипломатично" повечето разбират ФИНАНСОВО. Със спорене дори и по цивилизован и законен ред пак рискуваш нещата да ти се проточат месеци, а в повечето случаи и години. Бюрокрацията е по силна от закона за съжаление :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То и аз съм с подобен проблем...кола нов внос с оригиналните документи при подаване на молба за транзитни номера, се оказа 4е в БГ има ве4е регистрирана съ6тата кола със съ6тия номер на шасито.Предстои еспертиза и разни такива 6туротиипп Имам си ВТИ ама само на хартия :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest darius

То и аз съм с подобен проблем...кола нов внос с оригиналните документи при подаване на молба за транзитни номера, се оказа 4е в БГ има ве4е регистрирана съ6тата кола със съ6тия номер на шасито.Предстои еспертиза и разни такива 6туротиипп Имам си ВТИ ама само на хартия :rolleyes:

Значи за това не показваш новия дзвер а? ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...