Jump to content
Guest Val™

Реших да купувам

Recommended Posts

Guest Valâ„¢

От известно време съм намислил да си купувам кола. И както може би се досещате, харесал съм си Honda ;) Май ще е Civic, 5 генерация. Проблема е, че нямам идея какво да гледам на колата, като отида да я избирам. Ще ми е полезно да ми кажете и ориентировъчни цени, от къде е препоръчително да я купя и т.н... Знам, че може да не се сещам за "очевидни" неща, но - така е ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest shik_maina_trepe

Обади ми се ще се разберем/0899233404/ Моита е продавам!!!!!!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Valâ„¢

Е, аз не бързам все още :-) Предполагам поне след два месеца ще "пазарувам" а сега само изследвам... Но ще се радвам ако дадеш малко повече информация - колко искаш за твоята, на колко километра е, какъв двигател има, дали е на инвалид и т.н.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest shik_maina_trepe

Не е на инвалид двигателя е на 154000 км. 1.4 16vВ момента е при бояджии ще и правят малко добавки след 2 седмици ше кача малко снимки да я видиш.За сега толкова!!!!!!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest GReddy

Val един съвет от мене прегледаи окачването.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Valâ„¢

Val един съвет от мене прегледаи окачването.

Именно за такива неща питам :-) Значи, знам че трябва да прегледам окачването, тенекиите и т.н. Знам че има и една камара неща дето не знам че трябва да прегледам, ама примерно като гледам окачването - кое да му гледам? Предполагам, че питам за очевадни неща, ама като не съм виждал окачване? :-)Преди по discovery имаше едно предаване, където ходеха и избираха коли втора ръка на някакви хора. Съответно там показваха кое точно как изглежда и примерно ако една кола е претърпяла катастрофа се разбираше какво да гледаш. Или пък къде най-често изгниват ламарините на дадени марки и т.н. За съжаление рядко съм го "хващал", а не ми се трупа опит по "трудния" начин - като си купя кола, а после и намеря недостатъците.Надявам се, че се изразих правилно ;)))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Maina 6th gen

ае пич,всеки монтьор за мах 20 лв ще ти я огледа професионално и ще ти спести много неприятности! като не разбираш толкова,кихни двайсетачка на професионалист и си готов! кво ся- ще откриваш топлата вода,или ще караш монтьорски курсове??? ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iltcho

ае пич,всеки монтьор за мах 20 лв ще ти я огледа професионално и ще ти спести много неприятности! като не разбираш толкова,кихни двайсетачка на професионалист и си готов! кво ся- ще откриваш топлата вода,или ще караш монтьорски курсове??? ;)

Абсолютно прав!!! Аз също потдържам това мнение когато се гледа кола, дори и да си карал такава преди. Аз лично доста разпитвах преди да купя моята и с моята самоувереност това не попречи да влетя с двата крака. В последствие разбрах, че колата е продавана на друг човек на много по-ниска цена !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest shik_maina_trepe

Да ве Майната е прав,но гледаи майстора да не се познава с продавача че ства мноо лошо иначе ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest GReddy

shik_maina_trepe е много прав.Не можеш да си представиш каква беля можеш да си отвориш ако е така.Могат да ти набутат такъв боклук че не можеш да си представиш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...