Jump to content
Guest manniakk

Срещата в Белград?

Recommended Posts

Guest manniakk

Ще ходим ли? Ако ходим да се организираме в няква група да не пътуваме така по единично. Аз не съм 100% сигурен че в понеделник трябва да подам документи за международен паспорт че немам...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз казах че съм за, ако не спиме там обаче. Незнам как са нощувките там и какви са цените на бензина, също нямам зелена карта.Какви пари е .Пишете тези неща ако някой е запознат с цените. А естествено че тези които ходиме трябва да се организираме и да пътуваме заедно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest manniakk

е и аз не мисля да спя там. Зелената карта би трябвало да е макс 30ина лева. Питай застрахователя си.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. бензина е 78 динара за литър. 81 динара = 1 евро2. зелената карта, доколкото знам трябва да е 7-8 лева напоследък, но застрахователя ще каже най-точно3. спането е скъпоп.п. Внимамайте с бензина - MB95 е оловен, BMB95 е безоловен

Редактирано от nta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде да вдигна темата и да ви питам докъде стигнахме с пътуването?В другата тема с поканата бяха седем или осем твърди искащи - който го касае нека обърне внимание щото времето си тече - а кервана вече трябва да се събира :cool: - определено ще се тръгва рано събота 21-ви април сутринта за да пристигнем с максимално разрешената скорост не-повече от 120км/чна предвиденото събитие.Не забравяйте също, че 21-ви е официален работен ден - да се освобождавате отсега.Аз още съм `ЗА ` да откликнем на сладката покана на съседите и да покараме ЕЛАТЕ ПОВЕЧЕ :D

Редактирано от nia

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ко долази нек се јави на Моб: +381637583223If you ar coming call the Mob: +381637583223

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...