Jump to content
N_O_M_A_D

Айде на риба.

Recommended Posts

Предлагам утре като почивен ден да се поразходим малко извън София и да ходим на риба. Времето е супер. Ако има запалени рибари, утре рано сунтринта към 5.30 тръгваме малка групичка за язовира. Това е идеалната терапия за разпускане и начало на новата седмица. Бирата е задължителна за скарата след това. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest A663A

Аз по традиция закривам сезона преди забраната на Струма около Кресна. И утре няма да пропусна :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Desislav

Извинявам се за офф топика.Утре ли е последния ден преди забраната или и 10-ти вклучително :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest A663A

Доколкото знам утре ловиме за последно :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Desislav

Наслука :) ...дано намеря време и аз да хвърля някоя пръчка..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Antony

Аз по традиция закривам сезона преди забраната на Струма около Кресна. И утре няма да пропусна

Ами наслука. После ще кача снимки с улова и скарата след това. Сега отивам да нагледам до къде е стигнало житото, и да пооправя малко такъмите. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest A663A

Аз по традиция закривам сезона преди забраната на Струма около Кресна. И утре няма да пропусна

Ами наслука. После ще кача снимки с улова и скарата след това. Сега отивам да нагледам до къде е стигнало житото, и да пооправя малко такъмите. :)
Благодаря! И на теб - пълен живарник :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рибарския ден мина, и равносметката е следната. Замятане-около 200-300 пъти. Хванти риби......0. ;) Въпреки че деня беше пълен провал от страна на риболовстването, си изкарахме страхотно. За съжаление няма снимки. Имаше скара и много бира. Пържоли, кюфтета, шишчета, мезета, картофи на жар :rolleyes:;) Някой ни беше на карък на целия язовир. Странното е че никой не хвана нищо по-различни от стръв. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рибарския ден мина, и равносметката е следната. Замятане-около 200-300 пъти. Хванти риби......0. ;) Въпреки че деня беше пълен провал от страна на риболовстването, си изкарахме страхотно. За съжаление няма снимки. Имаше скара и много бира. Пържоли, кюфтета, шишчета, мезета, картофи на жар :rolleyes:;) Някой ни беше на карък на целия язовир. Странното е че никой не хвана нищо по-различни от стръв. ;)

Случва се и да не хване човек риба ,затова господ е създал пържолите,шишчетата и всякакви други лакомства ;)поне сте си похапнали. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest micro

Да се похваля ако може.В нашта околия има много места разрешени за риболов дори и след забраната.Щукички.Каракудки.Белевички.Ако решите да наминете не си носете часовници.Има ги в излишък и са без пари. :hondarulez: Абе занимавка е.Важното е да не съм при женичката. че имало много работа май в къщи :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рибарския ден мина, и равносметката е следната. Замятане-около 200-300 пъти. Хванти риби......0. :bounce: Въпреки че деня беше пълен провал от страна на риболовстването, си изкарахме страхотно. За съжаление няма снимки. Имаше скара и много бира. Пържоли, кюфтета, шишчета, мезета, картофи на жар :hondarulez::hondarulez: Някой ни беше на карък на целия язовир. Странното е че никой не хвана нищо по-различни от стръв. :hondarulez:

При мен имаше слука :bounce: Много мряна, но средна като размер :worthy: , гарнирана с шишове и бяло вино :bounce:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И ние погнахме каракудата ... ама звънци - нищо. Две заблудени костурчета излезнаха .. :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само каракуда, на река Тунджа :hondarulez: За бирата пииирфект :hondarulez:

Редактирано от Desislav

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само каракуда, на река Тунджа :huh: За бирата пииирфект ;)

Абе Каракуда, ама е само кости. Най се мятам на червеноперките, че в къщи най ги харесват. Като навадя 10 кила, се отяждаме за месец напред. Около София има едно място където се лови страшен шаран. В язовира се влива малка рекичка, на която извора е малко по-нагоре. Водата е кристално чиста, и шарана не мерише на тиня а на риба. Освен това и не е тлъст. Просто идеално. Язовира се казва Безден и е малко преди Сливница на 30 километра от София. Другия път сме там. ;) Редактирано от Antony

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да.. много кости но друго не излезе :huh: Другия път ще наминем, да се полъжем ;)

Ами ти си доста далече, но на националната ще дойда с въдицата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest stan4o

Абе Каракуда, ама е само кости. Най се мятам на червеноперките, че в къщи най ги харесват. Като навадя 10 кила, се отяждаме за месец напред. Около София има едно място където се лови страшен шаран. В язовира се влива малка рекичка, на която извора е малко по-нагоре. Водата е кристално чиста, и шарана не мерише на тиня а на риба. Освен това и не е тлъст. Просто идеално. Язовира се казва Безден и е малко преди Сливница на 30 километра от София. Другия път сме там. :P

не се познаваме, но това ще е причината да се запознаем:) хайде да ме водиш но тоя язовир ако може да се лови и по време на забраната... ако не то след нея:P тази тема стана като за Хайде за риба :P Редактирано от stan4o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ся се връщам от сепарациите на Звъничево, излизали уж щуки..........дуки :ph34r: КАПО, ВАЛАТ, ГОЛЯМ ШЛЕМ :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ся се връщам от сепарациите на Звъничево, излизали уж щуки..........дуки :ph34r: КАПО, ВАЛАТ, ГОЛЯМ ШЛЕМ :)

срамно е много,ама ти си свикнал :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ся се връщам от сепарациите на Звъничево, излизали уж щуки..........дуки :) КАПО, ВАЛАТ, ГОЛЯМ ШЛЕМ :)

И аз така като теб. Вярвам на пишман рибари, и после аз не съм можел да ловя. То като няма кво, май аз съм единствения шаран на гьола. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде на риба, ама в Гърция! Утре заминавам :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде на риба, ама в Гърция! Утре заминавам :)

Късметлия. Метни един червей и за мен. Чакаме снимки. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано има какво да се снима :dry:

ако не хванеш риба давай на октоподи.поне има :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз отивам определено за сом по долното течение на Струма. Лошото е днешното земетресение и факта, че в момента не изпускат въобще вода от язовира след който ще търсим рибата, защото водата е много бистра. Но нядявам се ........ :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги виждам , че има и други рубари не само аз много обича риболова и само малко време да имам отивам на риба, идвали ли сте по Пелинско на риба има много хубави места за риболов

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest west bam

Еми може но след 2 седмици , че имам работа нали няма проблеми колега вярвам,че това няма да ни спре да направим един риболов

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lookcho

я рибарите кажете къде има раци :dry:,че съм много изгладнял ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest stan4o

я рибарите кажете къде има раци :P,че съм много изгладнял ...

Може да ти се стори странно, но на езерото на Дружба 1 в софия е пълно:dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lookcho

я рибарите кажете къде има раци ;),че съм много изгладнял ...

Може да ти се стори странно, но на езерото на Дружба 1 в софия е пълно:o
а дали стават за ядене ?и дали няма да ме прияакат куките ако пусна 10-20 рачила ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да те арестуват! редовно може да видиш хора със рачила на моста между двете езера;) за 20-30 рачила вече незнам най-много да те таксуват за промишлен риболов :o иначе там дори и забраната за риболов не важи;) ако искаш някоя вечер може да се видим да пием по бира аз ша намокря плувките на въдиците и някое болдо ще разходя, ти ша разпънеш рачилата... ако искаш пиши на лични или в профила ми има ICQ. дори ако искаш още тази вечер може да видим каде нощуват раците...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм пробвал такива речни раци, и си миришат яко на тиня. За стръв обаче са се отрепали. Виш на някоя река са екстра. На Струма до моето село са страшни. Крехки и вкусни. :o;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest micro

я рибарите кажете къде има раци :o,че съм много изгладнял ...

И при мен можеш да се омажеш целия ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest A663A

Трагедия в Гърция! В Струма риба няма след границата :cool: Ще опитам пак, но на някое езеро :) И там ако не ми върже - в морето празно няма :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трагедия в Гърция! В Струма риба няма след границата :D Ще опитам пак, но на някое езеро :) И там ако не ми върже - в морето празно няма :)

Това че няма риба след границата, говори добре за нашите рибари. Най добрите сме:)П.П.Ти гледай да не дръпнеш горнището на банските на някоя Гъркиня. :D Редактирано от Antony

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свършиха ли се рибарите или новите закони ги плашат и не излизат от семейното огнище ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе седя си и аз чакам някой колега да даде тон :drunk: А иначе въдиците са се настанили трайно в багажника така че свиркайте не ме жалете ;)А инфото което имам е че сега са тръгнали много добри платики на Искъра и мисля да се информирам лично скоро време ;) компанията е желателна ;)А иначе Антони ... на безден не е само шаран. Има и добри щуки, но за съжаление тази година са рядкост, за разлика от изминалите 3 години. Леле какви години ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...