Jump to content
Guest Iltcho

Някой от Стара Загора?

Recommended Posts

Guest Iltcho

колеги, няма да крия. Днес прелюда зверски ме ядоса и съм намислил да го махам. Попаднах на обява за бартер CRX с DOHC 16 V мотора D16A8 в стара Загора. Мисля да го пробвам тоя бартер, но не ми се иска да се разхождам 400 км за няма нищо. Та мисълта ми някой от вас ще може ли да отиде и да провери тази кола ТАЗИи за ми каже дали въобще си заслужава разхождането. Благодаря предварително :(

Редактирано от prelude-BA4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest benji_crx

бях в ст.загора и го гледах този CRX и се оказа на същия който продава още една такава хонда в мобиле.бг с клима ,тази за която пита АДН .както на него казах така и на теб мога да ти кажа че това момче се занимава само с хонди ходи от турция взема части и ги оправя а после продава .самоче не зная до каква степен ги изпипва .когато го видях този CRX беше тъмно и не изглеждаше зле .но това беше вечер не искам да те подвеждам.дано съм ти помогнал ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest jamie

Това с частите от Турция не е ли малко съмнително откъм качеството после ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest benji_crx

не знам каквото и да кайа за цхастите може и да излъжа.не зная дори какво сменя ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest maddog

Здравей братле.Аз съм от Стара Загора.Този пич дето е пуснал обявата,лично не го познавам.Иначе съм жиждал отблизо белия CRX с климатика,дето и в момента му върви обявата.Най-малкото което мога да ти кажа за него е,че не му е изпипан бояджилъка.Двигателя не сам го чувал как работи и не знам доколко ги изпипва колите това момче.А 400км. са си разстояние.Не знам с какво мога да ти помогна,не съм чак толкова навътре с Хондите.Самия аз в момента си търся машина от тая марка.Само че съм ограничен откъм парите,но това е друга тема.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iltcho

Здравей братле.Аз съм от Стара Загора.Този пич дето е пуснал обявата,лично не го познавам.Иначе съм жиждал отблизо белия CRX с климатика,дето и в момента му върви обявата.Най-малкото което мога да ти кажа за него е,че не му е изпипан бояджилъка.Двигателя не сам го чувал как работи и не знам доколко ги изпипва колите това момче.А 400км. са си разстояние.Не знам с какво мога да ти помогна,не съм чак толкова навътре с Хондите.Самия аз в момента си търся машина от тая марка.Само че съм ограничен откъм парите,но това е друга тема.

пич, мен ме интересува синия, и тоя пич дали влиза в нет-а.Да види моята на сайт-а и да каже въобще дали има смисъл че 70 лева за бензин на вятъра неми се дават. Сайт-а със снимки на колата ми е http://prelude.hit.bg мотора е ток и жици, само има 2 ръжди по задните вежди за оправяне и 2 задни шарнира ;) Интересува ме чист бартер без доплащания и така нататък,но кола на джанти и с редовни документи ми трябва а не някоя нередовна бангия ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest maddog

ако искаш вземи му звънни дали въобще е съгласен за бартер?и да ти обясни с две-три думи за състоянието на колата.честно да ти кажа твоята изглежда супер и не знам дали ще е равностоен бартер... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iltcho

ако искаш вземи му звънни дали въобще е съгласен за бартер?и да ти обясни с две-три думи за състоянието на колата.честно да ти кажа твоята изглежда супер и не знам дали ще е равностоен бартер... ;)

по принцип е съгласен на бартер, но се чудя в какво състояние е CRX-а. Не ми се бият 500 км напразно. ;)

 

Мерси за мнението ти за моята ;) за бартера незнам. Колеги, ще ми помоля за мнение:

 

Равностоен ли ще е бартера моя прелюд:

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Dechko

ако искаш вземи му звънни дали въобще е съгласен за бартер?и да ти обясни с две-три думи за състоянието на колата.честно да ти кажа твоята изглежда супер и не знам дали ще е равностоен бартер... ;)

по принцип е съгласен на бартер, но се чудя в какво състояние е CRX-а. Не ми се бият 500 км напразно. ;)

 

Мерси за мнението ти за моята ;) за бартера незнам. Колеги, ще ми помоля за мнение:

 

Равностоен ли ще е бартера моя прелюд:

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

;)

црх -то е пььььььььлен кенеф буквално а двет3е педал4ета дето го продават са дребни мошени4ета слу6ай патйло

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iltcho

црх -то е пььььььььлен кенеф буквално а двет3е педал4ета дето го продават са дребни мошени4ета слу6ай патйло

Абе ще взема май да те послушам, а и след профилактика на горивна система, колата взе та потръгна ;) Дано не е за кратко и да не прави повече номера ;) че направо ;););););););) Ако още някой от вас имапо-добър поглед над нещата - говорете, ще изслушам всеки от вас ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest THUNDER

црх -то е пььььььььлен кенеф буквално а двет3е педал4ета дето го продават са дребни мошени4ета слу6ай патйло

От това, което съм чул за ТАЗИ кола подкрепям гореказаното от Dechko...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iltcho

црх -то е пььььььььлен кенеф буквално а двет3е педал4ета дето го продават са дребни мошени4ета слу6ай патйло

От това, което съм чул за ТАЗИ кола подкрепям гореказаното от Dechko...
Ясно. ;) Благодаря ви колеги. Добре чене скочих и аз с двата крака. Ето защо човек небива да действа под въздействие на емоцията ;) Хайде сега ще помоля някой от администраторите да заключи темата ;) Благодаря ви пак момчета ;);););)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...