Jump to content

Recommended Posts

zdr, kupih si honda accord 1.8i vtec ls 2001. triabva da smeniam remaci i maslo. kakvo maslo izpozvate? a otnosno remacite i rolkite - vijdat mi se dosta soleni cenite v servizite na honda. please help!!!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Плс хелп, ма и аз започвам като другите. Братле, няма български форум на който да не е сложена кирилица. Сам си прави изводите за какво ти говоря! А за ремаците и филтрите отиваш в раздел Сервизи, взимаш координатите на Омбре, звъниш му и след няма и 5 мин. консултация летиш.Късмет!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

zdr, kupih si honda accord 1.8i vtec ls 2001. triabva da smeniam remaci i maslo. kakvo maslo izpozvate? a otnosno remacite i rolkite - vijdat mi se dosta soleni cenite v servizite na honda.

please help!!!!!

Здрасти и добре дошъл във форума. Пробвай с търсачката има доста полезни теми и за маслото, и за ремък и ролки, и за сервизи.

 

Търсачка

 

Относно сервиза, Омбре е човека. Цък

 

П.П.

Пиши на кирилица че направо си избодох очите. :P Попълни си и профила да знаем при кой да те насочим.

Редактирано от Antony

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-добре сега да ти е солено отколкото после да пиеш една студена вода.Сменяй само с оригинални и няма да те боли главата.За маслото има доста теми а и в Бултрако имат добри масла и пълна синтетика и полусинтетика , не забравяй и маслото на скоростната кутия - само MTF or ATF ако е автоматик

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...