Jump to content
Honda143

Закупуване на Сивик от София

Recommended Posts

Приятели, преди бях написал една тема относно кое е по-добро между бензинката 1.4 и 1.8. Ходих до съседни градове, в Добрич нищо не намерих, и нормално, но във Варна намерих 2 сивика, от които само единия беше публикуван в Mobile-то. Единия беше 1.4, другия 1.8, поразгледах ги, поразпитах, реших 1.8 да взема, тоя 1.4 наистина е доста муден. Проблема обаче е, че във Варна сивика беше в окаяно състояние, личеше си че е каран от палачор, а цената не съответстваше на вида му- просто се отказах. Реших да се поразходя до София в обозримо бъдеще, ще отида до Горубляне, там се надявам, че ще намеря нещо на скопус. Имате ли някакви идеи, предложения къде да потърся? Питам във връзка с това, че не всички обяви ги има в мобайла или карсбг-то. 1.8 Сивика във Варна примерно го нямаше в интернет, а за София честно казано ми излиза само един 1.8 Сивик като обява.. за един сивик да бия 500 километра е безсмислено :D Надявам се в цяло Горубляне да не се продава само 1 сивик, който да ми привлича вниманието и нищо друго :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,

аз си взех Сивик от Варна,и сега си патя с него.

Ако можеш вземи си кола извън България,ще си по-доволен.

Взимаш само бензин:)

Редактирано от i.iliev

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...