Jump to content

Recommended Posts

naskoro si kupih honda cr-v `98 godina, oba4e mi q prodadoha samo s edin klu4.vuprosa mi e, dali moga da si poru4am obiknoven klu4 ( suotvetno ot nqkoi klu4ar koito pravi avto-klu4ove) ili trqbva da se poru4a ot honda.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

би трябвало ключът ти да е с чип и да могат да го направят само в хонда... но се приготви за доста пари. поне по мое инфо това е скъпо удовоствие

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

би трябвало ключът ти да е с чип и да могат да го направят само в хонда... но се приготви за доста пари. поне по мое инфо това е скъпо удовоствие

доста помага ако имаш сервизен ключ - един червен такъв, с него се обучават новите ключове

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

naskoro si kupih honda cr-v `98 godina, oba4e mi q prodadoha samo s edin klu4.vuprosa mi e, dali moga da si poru4am obiknoven klu4 ( suotvetno ot nqkoi klu4ar koito pravi avto-klu4ove) ili trqbva da se poru4a ot honda.

m/u 120 euro i 160 euro struva napravata. samo, 4e na mene mi lipsva "4ervenia u4eben klu4" (ili kak to4no se kazva neznam) 4rez koito moje da se napravi dopulnitelen klu4 (taka tvurdat v honda). oba4e predi6nia sobstvenik mi tvurdi,4e kolata e niamala takuv klu4 i moje da se napravi pri vseki klu4ar

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MonsterOOD

Пишете на кирилица!!! Избодох си очите бре :) И си попълнете профила!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Restless

ключове се прават... обикновен е 5лв, а такъв с чип - зависи, примерно знам че за Брава, ключ с чип стравя 50-на лв, като може и без мастър ключа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

какъв е този мастър??? моята няма такъв?? а имам кутииката на оригиналните ключове. Или поне колата дойде с тази кутиика и си мисля че е от нормалните ключове. На кутийката пише един номер който го пише и на защитния модул под волана. Не могат ли с този номер или с друг ключ да ти направят

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Desislav

Аз моята я купих с 2 клуча и мастър както казвате .. червен клуч с който се правят копията.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest bobo21

За моята кола се оказа, че не правят ключове ключарите, които правят ключове с имобилайзер, защото бил по-такъв имобилайзера.Обадих се на Бултрако и от там ми направиха оферта, ако не се лъжа за 160лв, да ми доставят ключ и да го "обучат" за имобилайзера.След това трябвало само да го занеса да го нареже ключар по сегашния.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и мойто ми я дадоха с 3 ключа, 1 червен (сервизен) и два черни.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest iondrive

Миналата година баща ми си взе Сивик МБ3 правена 99та, дойде само с 1 ключ, отиде в Canas - там при френската гимназия и му направиха дубликат за 70-80 лева, обаче аз питах на едно място преди това - на семинарията пред химическия факултет има една будка, и казаха да се донесе ключа, те ще кажат може ли - не може ли. Доколкото знам не могат да копират всеки ключ. Ако е с чип - май няма да стане. Тоя на баща ми е магнитен - редят там някви магнитчета, се едно дебитна карта. А относно червеният ключ, той доколкото знам байпасва имобилайзера.Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на КАНАС:София 1000, бул.”Патриарх Евтимий” No19AТел/факс:+359 2 988 39 86; +359 2 981 50 95;GSM:+359 888 617 595Не им правя реклама, просто пичовете за около 15 минути и срещу 70 лева миналата година ми направиха ключ.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Concerto
Отговорено (Редактирано)

tomovus, както казаха някои от колегите отиди при някой ключар първо и там провери. Аз за една от служебните коли Форд вадих такъв ключ с чип. Струваше към 60-70 лв. И наистина искаха мастър ключ. За това занеси всички ключове, които имаш.Успех! :rolleyes:

Редактирано от Concerto

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се шашкай ключ се прави с чип за не повече от 100лв. На мен ми направиха за 3мин. ,но аз съм от Карлово. Само зависи какъв е чипът трябва майстора да го погледне на машинката имаче май е по скъпо. Успех :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ombre

Ключ 78 лв (поръчва се по VIN)Нарязване 8 лвПрограмиране 30 лвПолезно: не се опитвайте в никакъв случай да палите с червения.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скоро си правих ключ, струваше ми 10лв, моето CRV е без имобилайзер и май затова стана лесно, имам един мастер ключ с който си действам постоянно и един по малък слейв, който мисля че само жабката не отваря, палил съм и колата с него, наистина е по-малък но е пак черен а има и една пластина с някакъв четирицифрен номер, която била за направата на ключ при загубване. Ключа ми го направи първия ключар, който питах с мастер ключа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...