Jump to content
rave77

технически проблем с волан

Recommended Posts

здр колеги  скоро се сблъсках с  малък проблем с моя волан ХОНДА АКОРД 2005 К20. Откак то  я имам почти 2 години гледам как волана ми някак странно се търка в двата пластмасови капака , реших да се заема с това тъй като ме дразни и е грозно ! разглобихме го извадихме и забелязахме че волана е вкаран (набит)повече отколкото трябва .обеснявам откъде съм сигурен за това че е вкаран повече волана защото моя познат има същата хонда  изкарахме въздушната възглавница отвихме волана без да го вадим и установихме 4е има разлика в това как стои втория волан  а всъщност нее докрай !!! измерихме колко вкаран с дигитален шублер  4,56мм !! мисля че преди да купя моята хонда волана ми е бил свалян по незнайно каква причина лошото е че са го набили докрай и по този начин се е разширило гърлото му с шлиците! опитахме с моя познат сложихме втулка но след известно време ми се появи луфт ! така или иначе съм си поръчал друг волан  искам да разбера дали някой се е зблъсквал  с подобен проблем ! БЛАГОДАРЯ ЩЕ СЕ РАДВАМ НА АДЕКВАТНИ ОТГОВОРИ !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...