Jump to content
G.L. Vtec

01.04.2007-предложение за среща

Recommended Posts

Колеги,предлагам ви да НЕ правим месечната си среща на полигона на Гребната база в Пловдив,както обикновено всяка първа неделя от месеца,а този път-на 01.04.2007 да я направим на ПИСТА ДРАКОН-с.Калояново.Не е нещо организирано,но АКО НЯКОЙ МОЖЕ ДА СЕ ЗАЕМЕ С ОРГАНИЗАЦИЯТА,нека го направи,при добро желание,разбира се.Призовавам всички колеги,независимо от кой край на България са,да присъстват,ако имат възможност.Защото миналата година се получи наистина страхотно мероприятие,благодарение най-вече на вашето присъствие и на усилията на Тино! :cool:

Редактирано от G.L. Vtec

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, като миналата година - вероятно трудно ще стане. Ама пък кой знае?! То и не пречи, да си се съберем на гребната и от там да си теглим тигела към Калояново, както си правехме не рядко миналата година! :cool: Иначе за оргиназацията от страна на Тино - нямаше грешка миналата година, ама аз това още миналата година си му го казах - ЕВАЛА! :D П.П. Днеска бях на пистата. Добавени са бордюри по завоите. Измервателната техника вече си работи коректно - с две думи подобрения има.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Без мене :D имам изпити на 1-ви :P Мерси ви пак колеги , ще гледам тази година да организирам нещо хубаво и приятно на Калояново , но за сега нищо не мога да кажа или обещая :D Жалко , че не успяхме да направим директно националната там :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest emko

е точно на Калояново ли? дай спретнем една първоаприлска морска среща :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Policman

е точно на Калояново ли? дай спретнем една първоаприлска морска среща :D

:cool: Аз съм за :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

Ако работи пистата може да се разходим и ние да премерим сили с пловдивската агитка

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дааам ний ще си се съберем на полигона на "Гребната" по традиция, пък може от там в колона да опънем тигела към пистата :thumbs:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest weapon R

Дааааааааааааааа ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Много примамливо предложение давате може да се резходя да видя елинор какво прави ;)

Редактирано от V-tec

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще взема и аз да дойда да се запозная.Вие сте гадни пияници също като мен,аз от сега го усещам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще взема и аз да дойда да се запозная.Вие сте гадни пияници също като мен,аз от сега го усещам.

абе, за пияници са пияници ,ама па не са гадни :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще взема и аз да дойда да се запозная.Вие сте гадни пияници също като мен,аз от сега го усещам.

абе, за пияници са пияници ,ама па не са гадни :)
Говори в единствено число, не са всички като теб. :P:):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Простете невежеството ми,но кога точно,къде точно и в колко часа наи-вече?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се,че се навивате.Пистата си отворена,последните 3 недели ходя и да ви кажа събират се доста ентусиасти.По принцип ходим към 1 часа на обяд,първо ако има желаещи се пускат на обиколки,а след това има и драг състезания.За AERODECK:Всяка първа неделя от месеца има сбирка на хондаджиите от Пловдив,провежда се на полигона на гребната база.Сега предлагам в неделя,на 1 април,по обяд да отидем на писта Дракон,която се намира в с.Калояново,Пловдивско и да си направим малко кефа :) А ако се ходи на гребната база,то трябва да е по-раничко,мисля,а не както обкновено в 13:30 часа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

хайде "някоя" майна да пусне официална тема за сбирка и да ви я бодвам горе.аз ще се опитам да дойда и много се надявам да отидем по-раничко на пистата че да хванем и обиколките и драга, че много ми се въртят кръгчета, елипси, дъги и по-късно и прави :( А и има в пловдивско едни Х-ове дето искам от доста време да ги пробвам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...