Jump to content
Guest Horse

Привет на всички от мен :)

Recommended Posts

Guest Horse

Здравейте всички фенове :DЗа моя най-голяма радост, вече мога да ви покажа и моите снимки от най-уникалното събитие... HONDA-Юндола-2004Наслаждавайте се и лек път на всички !Снимките са на адрес: http://stef.free.online.bg/HONDA2004

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Victor

Мерси много. :DТегля ги в момента, като дойдат и ги рисайзна, ще ги сложа при останалите. Много станаха вече, но нищо, нека има, да бъде ознаменувано това паметно събитие. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ADH-Honda

ЕВАЛА колега :D Супер са снимките !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iltcho
:D Супер са. Все едно съм бил там ... Било е супер весело.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Patrik

мнооооого добри :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest benji_crx

бих казал дори отлични :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

бих казал дори отлични :D

Снимките са първо качество! Даже направо второ! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest icho

Добри са,добри са ,даже много!Браво,хвала!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Maina 6th gen
;) кви снимки,кви 5 лева??? нищо не отваря :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Didko

Мда и при мен в офиса не ги зарежда, ама Майна, вината е в ИСП-тата ни. Като си отида в нас, ще ги изтегля. Между другото, събирам всички снимки от юндола, ще ги направя на един голям архив и ще ги кача някъде за да можете да си ги свалите всичките на куп! Така че, ако има хора, които имат още снимки да не си мълчат, ами да дават! ;););):);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Horse

10x на всички :)Снимките са готини, защото колите и хората са готини.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ma4o

отлични са ;) това може би е от втория ден :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ADH-Honda

това може би е от втория ден ;)

Да, от Втория ден са - то си личи по повръщаното... ;) Че Аз Първия ден бях почивка.... ;);):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ma4o

е аз бях на работа сабота и неделия ;) за което сажалявам :) но поне в петак бях ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BOGIE

аз имам яки компромати ама сам баннат да ги постна

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ADH-Honda

аз имам яки компромати ама сам баннат да ги постна

Абе давай ги насам теа компромати - Ти специално така или иначе ще бъдеш баннат в най-скоро време, така че..... :););) Поне снимките да имаме, да омажем с нещо от тоя бан ;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Didko

А Де Хаш, ако не си спомняш по едно време всички ни плашеше да ни вкараш в БАН листата ;);):););) ...апък Буги, дето разправяше по едно време за един картоф в носа му - ТОГАВА ПАДНАХ! хихихихихииии ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

...апък Буги, дето разправяше по едно време за един картоф в носа му - ТОГАВА ПАДНАХ!

хахааа не ми напомняй, че тъкмо ям и ще се задавя с картофите, ще вземат да ми излизат през носа :)))П.П. "На мен ли се смеете бееее! Ще ви БАН-на всичкитееее!" :))))))))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Maina 6th gen

ае качете ги другаде тия снимки,че луднах по тях,а нищо не отваря :);););)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ADH-Honda

Смейте се вие, смейте си се :) Който се смее последен, банва ост....... ОПС - се сме е най-добре ;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Horse

ае качете ги другаде тия снимки,че луднах по тях,а нищо не отваря :);););)

Sorry, че не се отварят от при теб, но сървъра на ONLINE не се вижда отвсякъде ;) Не знам защо е така ! Но Victor може да ги сложи на място видимо за всички...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Maina 6th gen

мерси :cool: наистина са перфектни!!!:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BOGIE

На мен ли се смеете бееее! Ще ви БАН-на всичкитееее!" :cool:))))))):D:D;);););););):D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D ПО ЯКО ИСКАЗВАНЕ НИАМАШЕ НА ТАЗИ СРЕЩА, МИНЕ СЕ НЕ МИНЕ ВРЕМЕ И КАТО СЕ СЕТЯ САМ СИ СЕ СМЕЯ

Редактирано от BOGIE

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ombre

Ма среща ли е имало???????Ма скара ли е имало??????Ма бира ли бе??????Е що не ми казахте да изляза от кухнята :cool::D:D;);):D:D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Patrik

браво на всички които се жертваха да снимат и съответно почти ги няма на снимките НО ние сме ви признателни :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest gkb

ха ха ха нали видяхте че аз не съм фотогеничен и за това предпочитам да снимам :rolleyes:))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

Имаше хора с камери. Кво стана с тия филмчета?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest V-tec

Имаше хора с камери. Кво стана с тия филмчета?

Парадокс имам малък проблем понеже не съм много компетентен с тая техника и ако може някой да каже няколко начина за качване на подобно филче в нета защото имам само кабел за (ЮСБ) то и евентуално дали може да се преточи това чудо през него. А ако нестава кажете някакъв вариант? Aко трябва да я дам някъде да я изкарат.Касетата е Mini DV.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Didko

Имаше хора с камери. Кво стана с тия филмчета?

Парадокс имам малък проблем понеже не съм много компетентен с тая техника и ако може някой да каже няколко начина за качване на подобно филче в нета защото имам само кабел за (ЮСБ) то и евентуално дали може да се преточи това чудо през него. А ако нестава кажете някакъв вариант? Aко трябва да я дам някъде да я изкарат.Касетата е Mini DV.
За щастие аз имам необходимата техника :rolleyes: Значи не ти знам камерата, но аз в офиса имам едно JVC, което е точно мини ДВ стандарт. Надявам се камерата ти има FireWire порт, а ако няма направо ми дай касетата. Аз ще си я рипна сам. Ако има други с по-стари камери - VHS стандарта, за тях пък имам Capture Card, така че и те няма да са проблем, но ще трябва да ми ги дадат с камерите, защото нямам видео :P Все пак, ако решиш сам да си играеш, може и през УСБ да си свалиш филмчето, но трябва да си дръпнеш едно тулче от сайта на Микро$офт (мисля че беше нещо от рода на Виндовс Медия Видео Кепчър 9). След това с VirtualDub си избираш кодек и ги мачкаш и ... общо взето това е :P:D ...ъплоуд и ...Cheers! :D:rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iltcho

...трябва да си дръпнеш едно тулче от сайта на Микро$офт (мисля че беше нещо от рода на Виндовс Медия Видео Кепчър 9). След това с VirtualDub си избираш кодек и ги мачкаш и ... общо взето това е :P:D ...ъплоуд и ...Cheers! :rolleyes::rolleyes:

тъз боза не му требе само да ти кажа. Работил съм в кабелна телевизия и се работи по-леко със Vegas Video на sonic foundry. По-лека е и проста за експлоатация и няма кой знае какви изисквания като ресурси за машината. За donload кликай ТУК Поздрави и наздраве :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest V-tec

 

Cheers! :D:rolleyes:

тъз боза не му требе само да ти кажа. Работил съм в кабелна телевизия и се работи по-леко със Vegas Video на sonic foundry. По-лека е и проста за експлоатация и няма кой знае какви изисквания като ресурси за машината. За donload кликай ТУК Поздрави и наздраве :P

Немога да изтегла туй нещо :rolleyes: нещо не става сигурно има нещо със сървъра пак ще пробвам но имам към камерата 2 диска на единия пише VideoStudio а на другия DVC MEDIA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Mark Antoniy

Нещо не схващам за какво пишете!Ама искам филмчета!! :rolleyes: Мисля , че на всички ще им е гот да ги видят. Ако някой може да помогне на колегата с качването им, нека да помогне , че СЪРЦЕ не ТРАЕ!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iltcho

 

Cheers! :D:rolleyes:

тъз боза не му требе само да ти кажа. Работил съм в кабелна телевизия и се работи по-леко със Vegas Video на sonic foundry. По-лека е и проста за експлоатация и няма кой знае какви изисквания като ресурси за машината. За donload кликай ТУК Поздрави и наздраве :P

Немога да изтегла туй нещо :rolleyes: нещо не става сигурно има нещо със сървъра пак ще пробвам но имам към камерата 2 диска на единия пише VideoStudio а на другия DVC MEDIA

Влез във www.free.evro.net отиди на търсене, от там кажи на търсачката да търси само архиви и в полето за име на търсения файл напиши Vegas Video.

 

П.П. - далече съм иначе с най-голямо удоволствие бих помолил колегата да ми донесе касетата и да съм ги свалил филмчетата.

 

П.П.П виж диска с VideoStudio. Това там също трябва да е някаква глезотия за сваляне :P Просто седни и поровичкай малко.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...