
lukcho
Фен-
Мнения
10 -
Присъединил/а се
-
Последно посещение
Обществена Репутация
0 NeutralОтносно lukcho
-
Ранг
Начинаещ
Profile Information
-
Кара
Honda CR-V III 2.2 I-DTEC
-
Пол
Мъжки
-
Място
София
-
Благодаря, ще ги проверя
-
Здравейте отново. Вчера прибирайки се от почивка в Гърция спрях в Княжево за около 15-20 минути и като потеглих светна индикатора на акумулатора и климатика започна да духа топло. Някой да има идея от какво може да се получи това, защото ми е малко съмнително в един момент да се споминат едновременно алтернатора и компресора на климатика? като се прибрах замерих с мултицета дали алтернатора зарежда и отговора беше "не". Дали може да е свързано с ремъка или обтяжния механизъм?
-
Изникна още едно питане, а именно някой да има идея от къде мога да си купя пластмасовите капаци на степенките, че са спукани доста?
-
ОК, бъдете здрави!
-
Вслушах се в съветите и поръчах масло CASTROL EDGE PROFESSIONAL H C2 0W-30 HONDA и филтри Mahle. Благодаря за отзивчивостта!
-
ОК, благодаря!
-
Също така мисля преди смяната на маслото да сложа добавка на Хадо за почистване на маслената система, но дали е удачно?
-
имам два яриса бензин и дизел, като дизеловия го карам 11 години с Хадо 5w30, та се бях замислил дали на Хондата да й сипя хадо 0w30
-
Благодаря! Не знам дали е проблем, но колата е докарана в БГ 2017 г. и до 2024 е карана с Репсол 5w40, като последното масло е Wolf 0w30. А като филтри ми препоръчаха Mahle комплект.
-
Здравейте, нов съм във форума и повода да пиша е че преди седмица станах горд собственик на CR-V 2.2 I-DTEC 2011 и ми предстои смяна на маслото. Питането ми е масло CASTROL MAGNATEC Stop-Start 0W30 D - ACEA C2 подходящо ли е за мотора? Благодаря предварително за съветите.