Jump to content
detdid

Диагностика на Jazz

Recommended Posts

Здравейте колеги!

Неможах да намеря такава тема и затова пускам нова.

Някой може ли да каже нещо изпорбвано за диагностика на Jazz 2002 г. Имам предвид интерфейс и софтуер. Не ми трябва нещо професионално. Искам например да си изчистя грешка, която ми дава за въздушните възглавници понеже ми се наложи да запаля двигателя със свалени седалки и сега ми свети SRS постоянно. Цената, която ще платя в някой сервиз ако е колкото цената на един интерфейс, който върви с кракнат софтуер ще може да се използва повторно и да се провери общото състояние на автомобила, а не само за една грешка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей , аз си купих кабел mini j2534 който уж става ,но все още немога да направя диагностиката.Надявам се да имам напредък и ще пиша ако стане.Ако някой има опит с това чудо нека сподели. :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз вече се прекарах с това нещо. Не върши никаква работа. Смених си и буксата с нова защото мислех, че не прави хубав контакт. На 30 опита се закача веднъж и като искаш да сканира нещо ти казва нямам протокол за това, нямам протокол за онова... Помислих, че бъркам някъде, но щом и при теб не се получават нещата явно нестава за този модел. Сега си поръчах ELM 327 v. 2.1 OBD2 от Китай.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ELM 327 v. 2.1 OBD2 се оказа, че бил само за диагностика на двигателя. Закача се без проблеми, но няма как да провериш цялата кола за евентуални грешки. За SRS чека има тема, която видях случайно и е обяснено достатъчно ясно какво се прави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...