Jump to content
Guest Civic*6

Хонда - Силата на мечтите!

Recommended Posts

Guest Civic*6

Както може би някои вече са разбрали, от вчера колегата Хронос е без своя верен другар :( Но всяко зло за добро- Прелюда е вече притежание на моя милост :D . Надявам се да ми служи също така всеотдайно, а аз да му се отблагодарявам със същите грижи, както колегата Тони! Тони, винаги,когато пожелаеш, ти отстъпвам мястото зад волана!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest koki

Честито :( Нещо много станаха Хондите в Добрич :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lookcho

мойте съболезнования за единия и поздрави за другия

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest prelude

Честито и от мен.спедели сега какво е усещането в тая машина?:(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest VTEC Inside

Честито и от мен завърти се към Варна да почерпиш и да го разходиш :( Много безаварийни километри и наистина сподели впечатления :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Antony

Честито. Радвам се че тази машина е попаднала в добри ръце. Честито :(

Редактирано от Antony

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest west bam

честито батка нека те слуша и служи вярно много километри :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Restless

Браво и да се слушате един друг, да не се разделяте и в добро и лошо и ...опааа, аз май взех да те женя за Прелюда :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest DjSprite

Добър избор :( , пожелавам само над 6000об. :D и да се кефиш на звука ..пролетта като се върна ще я тествам ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest miHo

честита да ти е новата придобивка....наистина страхотна кола....а с един охлюв кви чудесии стават :(:D;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest benji_crx

честито.добър избор :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Founder

ееее ха сега да видим хроноса с кво ще ни изненада ;)а на теб честито и да се грижиш подобаващо за колицата - страхотна е!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest bat_gogo

незнам ти как точно се чувстваш, но ако аз бях на твое място щях да спя 1 седмица в нея ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest didone

честитои мноооооооооооооооооооого безаварийни километри ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ashes

Честито! Ако, идваш към Варна, да пишеш ;) , че от тая генерация, 2,2 втек-а не съм виждал ;) ! Тая кола е МАНИЯ!!! Да знаеш, че ти завиждам ;) ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MAD DOG

И аз завиждам,но с добро око.Честито,да си жив и здрав да и се радваш.Бих направил едно кръгче с голям кефффффф ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest weapon R

4естито иот мен.не се познаваме,но трьпката е об6та.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest kamikadzeto

честито колега и от мен.много безаварийни километри.някъде прочетох че се чудиш дали да сложиш чип,мога да помогна аз сам с чип.има ефект. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Hronos

Ox Ox... и аз да се обадя.Добър избор беше това колега/не защото я продадох аз/,нека да ти служи верно както служи на мен.За по малко от година успях да навъртя около 25 хил./км. с тая кола и не бих казал че съм успял да достигна максимума на управлението и при моите възможности.Тая кола има доста големи възможности и е много здрав и качествен автомобил.Трудно се слиза от тая кола колеги,повярвайте ми ! Просто я купих целенасочено да съм имал и карал такава кола и трябваше пред себе си да си спазя плановете.Изобщо не ми се продаваше вчера но, човек трябва да е верен на себе си и да търси нови цели в живота.Адаптирай се към автомобила и на националната среща ще си направим един тест,/макар че аз чужди коли карам с доста резерви/просто вчера настилката и времето не позволяваха сериозно каране а и сцеплението в момента е ужасно.Приятни мигове с митичния Прелюд,пожелавам на всеки да има възможност да кара такава кола.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Jonini

Един колега в една тема преди време беше написал: Не вижда те ли ,че ХОНДИ на пазара няма и ние само си ги прекупуваме. Нека да е така!!! Поне колите са в сигурни ръце, защото Те са за уважение. Пожелавам ти много безаварийни колометри и искренно ти завиждам. Искам и аз Прелююююд!!!!!!!!!!! ;)

Редактирано от Jonini

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Civic*6

Амиии, за 1 ден впечатленията ми са: Малииии, нема такъв Звяр :rolleyes: . А внимавам много, че Тони как ме наплаши. Утре се прибирам към Добрич и ще мога да кажа повече после. Относно чипа, тя има в момента и ще видим как е с него, а след лятото живот и здраве ми се въртят едни идеи, ама не обичам да говоря предварително. както бях казал преди да я купя- то ще се чуе :rolleyes: Ники, като се върнеш от Банско, ще пробваш как е с голям ЦРХ... Накрая , но не на последно място специални благодарности към Омбре. Дано всички българи си вършим работата поне толкова професионално!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Hronos

А внимавам много, че Тони как ме наплаши.

Предпочитам да си наплашен и внимателен но със здрава кола,от колкото самоуверен и на опашката при застрахователите.

Така ще и се радваш доста по дълго време,и ще успееш да откриеш пълните и възможности.

Само след седмица да не се успокоиш и да забравиш думите ми.Ако трябва пак ще ти напомням,обясних ти защо.

Редактирано от Hronos

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest GIGGS

Честито! Вече имаш повод да си истински щастлив всеки ден докато Прелюд-а е твой. Дай боже всекиму ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest drivercho

Честито! Най-после се обзаведе с това което искаше. Много безпроблемни години. И умната, че това не е малката черна Хондичка, която между другото се чувства много добре.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

 

А внимавам много, че Тони как ме наплаши.

Предпочитам да си наплашен и внимателен но със здрава кола,от колкото самоуверен и на опашката при застрахователите.

Така ще и се радваш доста по дълго време,и ще успееш да откриеш пълните и възможности.

Само след седмица да не се успокоиш и да забравиш думите ми.Ако трябва пак ще ти напомням,обясних ти защо.

 

:D

:D:D

 

Честито, супер е колицата! И аз като собственик на бивша на Тони, потвърждавам, че добре се грижи за колиците си!

Само че много палави стават в негови ръчички, не само вървежни, а и въртежни!

 

Жалко само, че не успяха да я сборят с на жоро японката. Но може и ти да го направиш това!

 

Честито и много безаварийни километри!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PoweRG

Хайде и от мен честито! Много радости да ти донесе тази кола! Вече в Добрич ще има още една хонда пред която да се кръстя! Карай със здраве и мозък, че както някоъ бе казал да не дойдеш при мен :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Civic*6

Сега вече мога да кажа малко повече за колицата:1. Много стабилна в завои. Японеца е изчислил всичко. Дори и при високи скорости (каквито аз не съм развивал :tooth: )2.Страхотна возия-стига пътя да е добър, скоростта не се усеща. Той и Сивика возеше, но това е друга бира. За целият път от София съм почивал 10 мин, и то защото трябваше да пусна една вода...3.Продължителността на пътя бе ~460 km за 4 часа ;) . Тука Тони ще ми се скара, ама по-бавно не ще да върви, има някакъв ограничител за минимална скорост по магистрала май :D 4.Невероятно ускорение в целия диапазон на оборотите. Може би защото е с 212+ въртящ момент... А сега за купето като цяло-много красиво на външен вид, може би в тройката на Хонда, дори и мацките я оглеждат доста. Но забравете за комфорт в смисъл на вътрешно пространство-мислех, че може би ще е по-широка от стария ми Сивик 6, но е по тясна, а отзад мястото е меко казано символично. Но пък както бе казал един колега-чувството е като в кокпит :cool: . Изобщо доближава се максимално до идеала ми за жена- прекрасни очи, закръглено дупе, тясна ;) , и най-вече с агресивен характер...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest darius

Сега вече мога да кажа малко повече за колицата:1. Много стабилна в завои. Японеца е изчислил всичко. Дори и при високи скорости (каквито аз не съм развивал :tooth: )2.Страхотна возия-стига пътя да е добър, скоростта не се усеща. Той и Сивика возеше, но това е друга бира. За целият път от София съм почивал 10 мин, и то защото трябваше да пусна една вода...3.Продължителността на пътя бе ~460 km за 4 часа :cool: . Тука Тони ще ми се скара, ама по-бавно не ще да върви, има някакъв ограничител за минимална скорост по магистрала май :D 4.Невероятно ускорение в целия диапазон на оборотите. Може би защото е с 212+ въртящ момент... А сега за купето като цяло-много красиво на външен вид, може би в тройката на Хонда, дори и мацките я оглеждат доста. Но забравете за комфорт в смисъл на вътрешно пространство-мислех, че може би ще е по-широка от стария ми Сивик 6, но е по тясна, а отзад мястото е меко казано символично. Но пък както бе казал един колега-чувството е като в кокпит ;) . Изобщо доближава се максимално до идеала ми за жена- прекрасни очи, закръглено дупе, тясна ;) , и най-вече с агресивен характер...

Това е то ,ХОНДА любов!Честито и дано дълго се радваш на тази прекрасна кола.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Hronos

3.Продължителността на пътя бе ~460 km за 4 часа :) . Тука Тони ще ми се скара, ама по-бавно не ще да върви, има някакъв ограничител за минимална скорост по магистрала май ;)

Няма какво да ти се карам,мен всичко ми е пределно ясно.Трудно е да се кара леко с тая кола.Може да си я караш и като на аватара ти стига да позволява пътната обстановка.И като се оправи времето и и свикнеш да си направиш твоя снимка за аватара,че авторските ми права са Много скъпи. ;) Ще има да черпиш на националната среща,за плагиатство.Признават се за валидни само собственоръчно направени фотографии,но не бързай,милостив съм имаш гратисен период. :);) Редактирано от Hronos

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Civic*6

И като се оправи времето и и свикнеш да си направиш твоя снимка за аватара,че авторските ми права са Много скъпи. :) Ще има да черпиш на националната среща,за плагиатство.Признават се за валидни само собственоръчно направени фотографии,но не бързай,милостив съм имаш гратисен период. ;):) Аз си поемам отговорността за фотото ;) . Иначе ако имаше възможност да се слага видео за аватар, имам ето това, което е същото май ;)ЖегаИзвинявам се за чалгата, но само този диск имах в колата. Май по-добре да бях оставил двигателя да пее само! (той и така си се чува де ;) )

Редактирано от Civic*6

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest prelude

^^^Отне й около 1 минута да ускори от 200 до 240км/ч ,така че поне членуващите в другите клубове хора,които тайничко шпионират тук от завист, ще могат да спят спокойно;)аз двигателя въобще не го чух,че тая грачи много силно ама как да е:)карай си я със здраве количката и ги ебавай хората със завиващите задни колела:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Civic*6

^^^Отне й около 1 минута да ускори от 200 до 240км/ч ,така че поне членуващите в другите клубове хора,които тайничко шпионират тук от завист, ще могат да спят спокойно;)аз двигателя въобще не го чух,че тая грачи много силно ама как да е:)карай си я със здраве количката и ги ебавай хората със завиващите задни колела:)

Тва за едната минута е защото беше малко десен завой на магистралата малко преди Варна, не бях я настъпил докрай просто ;) . 4WS е хубаво нещо, особено като му свикнеш, в началото имаш чувството, че ти занася задницата, а всъщност си е суперстабилна. При паркиране също си е благинка, щото габаритите й са големички.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MAX-1

Честито ! И от мен ............. да ни се връща ....... тъпканооооооо :)Ееееееееееееееее ......... лудА РАБОТА ! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...