Jump to content
Guest BOSTONIAN

смяна на хидр.течност?Как?

Recommended Posts

Guest BOSTONIAN

Поздрави на всички колеги и честита нова година.С пожелание за много здраве и безаварийни километри!Реших да си сменя хидравличната течност,след като си намерих здраво казанче,че предишното го бях лепил.Купих си от Бултрако 1л. за 28 кинта,та въпросът ми е,мога ли директно да източа старата течност,при запален двигател за кратко или има опасност да прецакам помпата,ако влезе въздух в нея.Изобщо как става,че не искам да омесвам старата и нова хидр.течност.Искам по възможност да я източа до край!Благодаря предварително! :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BOSTONIAN

За всички,които искат да си сменят хидравличната течност-процедурата се оказа много елементарна,благодаря на Olmy за изпратеното упътване,посочено в една по-стара тема,която може да се види по-долу.Само трябва да спомена,че когато течността се източи,започва да изхвърля въздух,който може да бъде примесен с пръски масло.Така че сдобийте се с по-дълбока туба,не потапяте маркуча в течността,а го дръжте до гърловната на тубата и здраво с ръка.При мен аверът ми го изпусна и изпръска стената на гаража. :) Всичко това ми отне 5 мин.Успех!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...