Jump to content
xplod

Препоръчайте сервиз за обслужване на Сивик в София?

Recommended Posts

Има ли друг кадърен сервиз освен тези на Бултрако, Юбико и Омбре? Работещ в събота?

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest

Да, и мен живо ме интересува този въпрос.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си сменях консумативите тук . 300 лв ми излезе смятана им + пълна диагностика ( тя е към 60-70 лв ). Като цяло повечето потребители на Мицубиши форума си правят колите там Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest

Браво бе! DJ-я прави Хонди значи. :) Как ще се изтреса там септември месец... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да вземете да кажете кой е този DJ и някакви телефони ли да му оставите :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Отговорено (Редактирано)

Аз се канех да питам дали Пламен (DJ Tymbi) прави нещо различно от Mitsubishi-та и като видях, така се зарадвах, че теб те забравих. :) Адресът е "ул. Жак Дюкло 53 в кв. Малашевци". За телефон не знам със сигурност. Намирам един "0887899725 - Пламен", но темата е от 2010-а и не знам дали е актуален. Аз така или иначе ще отида на място, но ти ако искаш се пробвай по телефона и сподели. Иначе може да го намериш и във форума на Mitsubishi и да пробваш на лични съобщения.

Редактирано от Guest

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E на място няма как да ида, требва да мина от единия край на София до другия :D Затова питам за телефон поне ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво бе! DJ-я прави Хонди значи. Публикувано изображение Как ще се изтреса там септември месец... Публикувано изображение

 

Така е, имаше няколко Акорда спрени отпред, но основно си бяха мицубишита.

 

 

 

Дам сервиза се намира на много кофти място, но сега имам да сменя задни тампони и смятам да ги направя при него.

Иначе може да видите мнения за него в мицубиши форума, където е най-активен !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги.......С изненада се натъкнах на тази тема и ако не ми бяха пратили, сигурно много време още нямаше да я намеря,но и да си призная,не съм влизал тук отодавна.....много съм зает и предимно късно вечерта се меркам по форумите......Правя всички японски и корейски автомобили........включително и някои, които повечето сервизи не могат да направят или се отказват да ги правят.........Не искам да си правя реклама, за това няма да изброявам .......ПРави сте ,че се намирам на малко кофти място, но за това можах да се преборя с нашата "отлична" бюрокрация, но да не задълбавам в подробности........Тел. ми са все още същите: 0887 899 725 или 0877 899 725 Пламен........по принцип има доста Хонди ,които идват при мен, вкл. и мотоциклети....... :rolleyes:

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...