Jump to content
Guest Antony

Предно стъкло

Recommended Posts

Guest Antony

Искам да питам дали някой знае къде се лепят стъкла. Едно камъче ме удари докато карах бая бързичко, и спука леко предното стъкло. Сега цепката се разширява и си мисля че няма да издържи още много.Ако може дайте някъкво инфо за цената на тази услуга :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest micro

Искам да питам дали някой знае къде се лепят стъкла. Едно камъче ме удари докато карах бая бързичко, и спука леко предното стъкло. Сега цепката се разширява и си мисля че няма да издържи още много.Ако може дайте някъкво инфо за цената на тази услуга :D

При мен във Велико Търново за 10 см спукано преди 2 години ми искаха долу горе колкото струваше ново стъклоЧНГ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest krasimir_01
я сега кажи и как се справиха в диянабад и за какви пари иде реч че имам и аз една цепка окло 3-4мм и няколко точици от малки камъчета Редактирано от krasimir_01

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest r2d2

Aз във Враца когато го лепих бе6е около лев4е за см.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Antony

Мерси за инфото. То е ясно че като е опрял човек до това ще се намери все някой търговец да го удруса :) . Ще пиша с колко са ме минали. Чудя се дали няма да мине пред застрахователя номера и да ми купят ново :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest CHIPSI

Мерси за инфото. То е ясно че като е опрял човек до това ще се намери все някой търговец да го удруса :) . Ще пиша с колко са ме минали. Чудя се дали няма да мине пред застрахователя номера и да ми купят ново :)

Да.Застрахователите трябва да ти го възстановят 100%.От опит го знам.Камъчета , цепчици и др.....плащат ново стъкло веднага.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest r2d2

Обаче ако иска6 да го гледа застрахователя не го лепи за6тото 6те помисли 4е иска6 да го метне6 със стара травма.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest CHIPSI

Обаче ако иска6 да го гледа застрахователя не го лепи за6тото 6те помисли 4е иска6 да го метне6 със стара травма.

Когато са ти оглеждали колата при сключване на застраховката и стъклото тогава е било здраво сега ще трябва да ти го платят 100%.Даже някои застрахователи си работят заедно с фирмите за автостъкла. НЕ го лепи . Отивай при застрахователите :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Antony

Мерси колеги. Така мисля и да няправя. Новото си е ново. Освен това вече се беше окислило, а това е доста неприятно. Тъкмо щеше да играе кореселина, но май тъка е по-добре. Благодаря ви за помоща.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Antony

Както ме посаветвахте, днес ходих до Бул-Инс. Оцениха ми щетите, и ми писаха стъклото за ново. Каза че работят по цени на Кобра ини нещо такова. Намирало се срещу арената в Люлин. Кажете какво да правя. Ако си взема ново стъкло по техните цени не се знае дали и колко пори ще ми дадът. Дали не мога да си взема на старо от някое бунище, и да намеря от някъде фактура като за ново. Омбре дали може да издава такива фактури да ходя при него на сервиз. :thumbs1:

Редактирано от Antony

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Noodle

Ако не ти е станала много голяма пукнатината на стъклото можеш да изчакаш и да видиш кви пари ще ти дадат застрахователите, а през това време да се потърсиш фирми за автостъкла и да видиш къде какви са цените и да си прецениш къде да го сменяш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest CHIPSI

Па и фактура ли ти искат ? Аз няколко щети съм имал влючително и стъкло , и Бул Инс не ми искаха никакви фактури .Плащат ти по цени на едикоя си фирма пък ти може и втора ръка части да си купиш по-тънко (ако така ти изнася разбира се) :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Antony

Па и фактура ли ти искат ? Аз няколко щети съм имал влючително и стъкло , и Бул Инс не ми искаха никакви фактури .Плащат ти по цени на едикоя си фирма пък ти може и втора ръка части да си купиш по-тънко (ако така ти изнася разбира се) :thumbs1:

Е как тогава да ходя да си взема парите за щетите. Не трябва ли да им доказвам че съм сменил стъклото. Ако може да ми обясните по-подробно системата, че ми е за пръв път. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Noodle

Аз доколкото знам по фактура изплащат на коли с валутно каско или на такива не по-стари от 5 години. Ама аз съм в Булстрад и не знам навсякъде ли е така.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Майната

стъкла ВИНАГИ се изплащат на 100%!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Restless

стъкла ВИНАГИ се изплащат на 100%!!!

а колко см се смянат за "спукване"? На моето предно стъкло има 1см едностранна плитка (не двустранна) "пукнатина", като се замисля, май така си беше като я купих.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Майната

дори и при точка съ длъжни да сменят стъклото - на мондеото го смених за това, мрънкат но сменят :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да питам дали някой знае къде се лепят стъкла. Едно камъче ме удари докато карах бая бързичко, и спука леко предното стъкло. Сега цепката се разширява и си мисля че няма да издържи още много.Ако може дайте някъкво инфо за цената на тази услуга :D

При мен във Велико Търново за 10 см спукано преди 2 години ми искаха долу горе колкото струваше ново стъклоЧНГ
Къде ти искаха?micro, виждам че си градски, та ако си още с Н, може да сме си полезни.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...