Jump to content
Guest Ice-Storm

Антирадар

Recommended Posts

Guest Ice-Storm

Здравейте момчета ! Искам да ви попитам за някой евтин и ефикасен антирадар ! Четох доста и всеки хвали Cobra, но и цените са добри, а след като си купих Рекса няма много пари, защото всичко отивам в него :drunk:Разбрах за някякви антирадари, които са руски и са на цена 35лв.Кажете впечатления и какво да взимам !Също си търся добра антена за ТВ за кола, че си купих NEO от промоциите и сега иска антена за да лови добре, а иначе купих и антена от илиенци за 8лв някаква с лепящи се реотани, но не лови почти нищо !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Policman

Приятел,по-добре карай с по-лекия крак и не се надявай много-много на тези детектори :drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest slus4o

........всеки хвали Cobra, но и цените са добри.......Разбрах за някякви антирадари, които са руски и са на цена 35лв.

Не случайно всеки хвали Cobra, за 100 кинта си караш спокойно а с тези

руските само ТВ и Радио сигнали ще шващаш, направо ще луднеш от писукане. :drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest DundyTheCroc

Аз съм с Cobra ESD-7000, шест бандов за около 100 лева от Метро. Спасявал ме е много пъти, но наистина пиши на всяка сателитка и бензиностанция:rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

и руските и кобрите пищят еднакво на нашите радариколкото повече бандове поддържа, толкова повече фалшиви сигнали ще подава, нашите полицаи са със стари руски радарии нищо не те спасява, защото 'стрелят' не го държат постоянно включен, а като те мернат в далечината залетял, единия хуква с палката към теб, а другия натиска копчето, антирадара ти изпищява на умряло ... поне можеш да си погледнеш километража и после да го свериш с полицейския радар -- на мен това ми е единствената полза от 'антирадара' който всъщност е радар-детектор, нищо анти няма в него. руски е

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest iXi

Доколкото прочетох из разни форуми - пак си стой вкючен но не излъчва имулс на висока честота(въпросното стреляне).А радара все пак работи и излъчва на нискочистотен сигнал - в новите кобри (може да има и други марки) има такава екстичка - specture1.Това ти казва че има радар който не е насочен или не е в режим на засичане.Моя пищи от време на време с това specture1.Но дали има фаида за сега не мога да кажа.А пък честотите могат да се изключват .. стига да ти се занимава, може също да ги настроиш да не засичат ако се движиш с ниска скорост. Преди това трябва да се калибрира обаче.Мое лично мение е тая глезотия служи само когато си спрял.Инфото ми е от тук http://www.radar-express.com/пича има и магазин на бул "Христо Ботев".Аз лично не съм доволен от обслужването но друго по-свесно не намерих.Дано съм бил полезен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest D16A8

Има само един тип антирадари, които наистина са яки, но те са със сигурност забранен, пък биха били много скъпи. Радара, за да отчете скоростта, пуска три импулса. първия е за засичане, втори контролен и трети, за да се потвърди да нма грешка. Ако има голяма разлика между някои от замерванията, отчитането се анулира. Точно между тези три импулса този антирадар пуска един лъжещ и готово. Можеш да минеш и с 200, няма да им покаже нищо на пичовете :hondarulez: Но такъв антирадар би бил забранен, а супер скъп, така че.... по лекичко, по 20-30 кинта ако стане фал и така....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest tirex

Руските стават,вероятно имаш предвид Saver G-213/само той е на нашия пазар от тази марка/,аз съм с такъв и досега не съм имал фал с него.С него са ме стреляли с 80км/ч в града,но докато писне скачам на спирачката и свалям на 50км/ч и не са ме спирали. Голям плюс му е че не полудява като минеш покрай летища и пристанища и други места с източници на всякакви излъчвания. Сега има други,пак руски/марката им е Стелт или нещо подобно/, но с т.нар. лазерно око,по добре си вземи такъв,може да се намери между 55 и 70лв. Saver-а много рядко подава фалшиви сигнали,пък и бързо ще се научиш да ги различаваш.Радардетекторите по мои наблюдения вършат работа,само ако превишението на скоростта е до 30-40км. Също така Saver-а не засича на 360градуса,което в някои случаи е плюс,имам предвид капаните-местата с два полицейски радара през 200м. Понякога,когато си в задръствания, ще засичаш паразитните излъчвания от други радардетектори в колите пред теб,този обаче няма такива.Надявам се,че ти бях полезен. П.С. Във форумите на БМВ и Алфа ще намериш много интересни неща по въпроса.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest japan

и руските и кобрите пищят еднакво на нашите радариколкото повече бандове поддържа, толкова повече фалшиви сигнали ще подава, нашите полицаи са със стари руски радарии нищо не те спасява, защото 'стрелят' не го държат постоянно включен, а като те мернат в далечината залетял, единия хуква с палката към теб, а другия натиска копчето, антирадара ти изпищява на умряло ... поне можеш да си погледнеш километража и после да го свериш с полицейския радар -- на мен това ми е единствената полза от 'антирадара' който всъщност е радар-детектор, нищо анти няма в него. руски е

Доколкото съм информиран по-голяма част от радарите на КАТ са БГ производство на фирма Сотрон (ако не лъжа) - това са черните кутии които имат един крак от долу. Украинските са предимно тези които се насочват с ръка все едно пистолет.Едно полезно нещо е че радара не прави разлика между приближаващ се и отдалечаващ се автомобил. Един път това ме спаси от санкции при +40 км каране

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest west bam

Колега моя братчет си купи антирадар cobra от пазара за коли на Горубляне за 150лв преди 3 год. и да знаеш доста акта си е спестил и мисля и аз да си взема такъв тойй го вэе тогава 2-ра ръка :drool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...