Jump to content
Guest 1net

Малееееее забравихме сбирката

Recommended Posts

Guest 1net

Е, отплеснах се малко, но идващата неделя се явява последна за месеца, така че на 24-ти в 13:00 имаме СБИРКААААА.

 

Както се разбрахме в една предшна тема, мястото е зад Булгарполд в кв. Слатина.

Ще помоля някой да пусне една карта за хората които не знаят къде е.

 

Я пробвайте тази карта :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Е, отплеснах се малко, но идващата неделя се явява последна за месеца, така че на 24-ти в 13:00 имаме СБИРКААААА.

 

Както се разбрахме в една предшна тема, мястото е зад Булгарполд в кв. Слатина.

Ще помоля някой да пусне една карта за хората които не знаят къде е.

 

Я пробвайте тази карта ;)

Цунамитата да не се сърдат , че збирщина от олигофрени с бързи коли ще се съберат на мястото където си правят тестовете ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Pyro

Драги съфорумци аз съм нов:Нов горд собственик на HONDA ciVic SI (от скоро) (но стар фен на марката като цяло) ;) И много се надявам да нямате нищо против да дойда и аз поне да разгледам другите колици носещи гордо марката! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Antony

Няма начин да пропусна срещата .Там съм ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

Драги съфорумци аз съм нов:Нов горд собственик на HONDA ciVic SI (от скоро) (но стар фен на марката като цяло) ;) И много се надявам да нямате нищо против да дойда и аз поне да разгледам другите колици носещи гордо марката! ;)

Е как бе, идвай!Защо хората си мислят че ако нямат поне 50-70 поста и не са добре дошли. Дори хора които не четат или не пишат са добре дошли ;)Елате повече!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest VTEC Inside

Драги съфорумци аз съм нов:Нов горд собственик на HONDA ciVic SI (от скоро) (но стар фен на марката като цяло) ;) И много се надявам да нямате нищо против да дойда и аз поне да разгледам другите колици носещи гордо марката! :D

Е как бе, идвай!Защо хората си мислят че ако нямат поне 50-70 поста и не са добре дошли. Дори хора които не четат или не пишат са добре дошли ;)Елате повече!!!
:P Правилноооо ;) Аз обаче ще посетя варненската среща, че днес заминавам натам ииии мисля да идвам с колата, че на дино трябва да се ходи другия месец ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Dominic

Цунамитата да не се сърдат , че збирщина от олигофрени с бързи коли ще се съберат на мястото където си правят тестовете

:D кои са цунамитата... още съм зелен май....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest dragorip

1NET не съм разбрал че става дума за тази сбирка ще направя всичко възможно да дойда дано най накрая да се запозная с някой от вас на второто драг състезание идвах ама нали заваля гадно не можах да ви намеря видях един съфорумец с оранжевия СИВИК и с един се позадравихме от колите но този път дано нищо да не се обърква

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest mihho

 

Цунамитата да не се сърдат , че збирщина от олигофрени с бързи коли ще се съберат на мястото където си правят тестовете

:D кои са цунамитата... още съм зелен май....

 

Tsunami Tuning ....гараж за тунинговане на бегачки....Sierra Crossworth шампион на Божурище....та за това което пиша....четох в тунинг.бг-то че няколко пъти тсунамитата са звъняли на куките да развалят сбирки там....дано са милостиви с вас....а ако ми доде ецу-то утре други ден ше дода да ви видя и аз :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest C_I_V_I_C

dragorip като си ведел тоя прЪч с оранжавия СИВИК (тва сам аз) ;) що не свиркаш бре да сме се запознали :P ...... ако ми е готова колата до неделя и аз че цафнем на срещата :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest didone

дано свърши работа на тези които не знаят мястото :DПубликувано изображение

 

от 4ти километър се кара към Слатина на светофара се завива надясно покрай сервиза на Дунев на следващия светофар наляво/ и от там само на право :P

Редактирано от didone

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest dragorip

бахти истървам и тази среща ;) пак съм възпрепятстван с идването ми до софия другия път дано да извадя късмет ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Pyro

Драги съфорумци аз съм нов:Нов горд собственик на HONDA ciVic SI (от скоро) (но стар фен на марката като цяло) ;) И много се надявам да нямате нищо против да дойда и аз поне да разгледам другите колици носещи гордо марката! ;)

Е как бе, идвай!Защо хората си мислят че ако нямат поне 50-70 поста и не са добре дошли. Дори хора които не четат или не пишат са добре дошли ;)Елате повече!!!
МИ начи сам там!Заблуден,черен ciVic ;);) P.S.Честит празник на всички!!!!;););)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ASUSfen

Аз пък съм на работа до 6 , едва ли после ще има някой :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ma4o

аиде да се видим, че се забравихме :):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Noodle

Мамка му мислех че е другата Неделя :D Ама като не чета внимателно така става :D Следващия път ще гледам да дойда, та най-накрая да се запозная с вас :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Rust

Мамка му мислех че е другата Неделя :D Ама като не чета внимателно така става :P Следващия път ще гледам да дойда, та най-накрая да се запозная с вас :P

И да звъннеш преди това да ходим заедно , че и на 2мата ни е майна си ... поне да има компания за изпът :DЯ кажете днес как мина срещата и как е новото място ? ... Аз се оспах днес , а и имах доста работа ... вътрешно ми беше кофти , а исках да отида и на speed fest-а ... и нито едното ни другото :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ShEfA

Ей какво става? Разбирам, че някакви немски бангий са ви наказали? Какво става!? :D:D Да не сте били само притежателите на 1.3?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest bojeto

имаше бързо комби и още един голф 2 ... радвам се ,че си поговорихме с повечето момчетареспект към emo darkosii поздрави момчета

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

ееееее, дойдоха и наказаха. Голямата работа. Голфа мнооо бега :rolleyes: а астрата..... ще си говорим пак :rolleyes:Боже, добре дошъл!а за тези които не дойдоха, ми не сте изпуснали много.. освен сбирката с най-много гонки досега :rolleyes: Добре стана. Мястото е добро и спокойно.п.с. За следващия път си търсим стартьор с противогаз, че на някои хора пушека на гуми, бензин, и тук таме масло им дойде в повече :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Айде раздуйте де , че да знаем за какво да се готвим и ние :D:lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest johnyboy

Ми то нема кво да се разказва. Дойде една изгнила голфетка и ни наказва подред. Добре че рано си тръгна та се подърпахме и помежду си че като паднеш от хонда по не боли :D Надявам се че другия път ще има кой да му се опъне! Мястото е много добро :lol: Носете си вода и няма да съжалявате :P

а за тези които не дойдоха, ми не сте изпуснали много.. освен сбирката с най-много гонки досега

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest V-tec

Яд ме е че пропуснах но се радвам че одобрявате мястото :P както чувам вече и тествано многократно :P предполагам,че зимата ще има големи дрифтове там и дано да се задържим до тогава там де да не стават некви мизерии както някой спомена :P ПП:Какъв е тоя голф кадето ви е отупал с какъв мотор е бил? :lol: никои ли няма да извади папарашки снимки нещо някъв матриял ала бала :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Mark Antoniy

Голф 2 KR Аз не видях v-тек 160 или 150 кончета срещу него, така че........Тои си остава най - бързата "каручка". Легендата не става за гонки до 100.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest dimodi

Някакви :) снимки няма ли да има за гледане? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest dragorip

искам да попитам има ли таз неделя среща в софи и ако има каде ще се състои

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest didone

няма братоно всеки вторник се събираме на Екото на бул.България :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest dragorip

жалко тъкмо идвам към софията аме ейго пак пустия му мой късмет :cool:;):hondarulez:;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Antony

Аз имам яко снимки ма незнам как да ги кача. Имам на запис и гонките с голфа и комбито. Ако някои иска да му ги пратя на пощата тои да ги качи ставаp.s Има доста добри снимки на малко V-tec

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Antony

Май се справих и сам. Ако някой се почуства oбиден да ме извинява. Просто имаше само хубави Хонди които си заслужава да се видят :hondarulez:http://www.picvalley.net/v.php?p=u/29/28514_194.JPGhttp://www.picvalley.net/v.php?p=u/29/28515_197.JPGhttp://www.picvalley.net/v.php?p=u/29/28516_205.JPGhttp://www.picvalley.net/v.php?p=u/29/28518_220.JPGhttp://www.picvalley.net/v.php?p=u/29/28517_213.JPGhttp://www.picvalley.net/v.php?p=u/29/28519_223.JPGhttp://www.picvalley.net/v.php?p=u/29/28521_237.JPGhttp://www.picvalley.net/v.php?p=u/29/28520_231.JPGhttp://www.picvalley.net/v.php?p=u/29/28522_242.JPGp.sАко знаете как да кача и клиповете кажете

Редактирано от Antony

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest roadracer

Добре изглежда тая "кочинка" ! :D

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Rust

прати ги на rusty@mail.bg и ще ги кача при първа възможност ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lookcho

а дано не я забравите и тоя път :whistle: сега и аз ще съм тама ама айде да направим уговорката от по-рано ... ае някой да пусне нова тема и да я бодне

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Jorski

Izvinete za latinicata, ne mi se sardete ma mi se bagna pc-to, skoro niama da e taka. Az sam nov fen, v petak na jaltite mi podmetnaha broshurkata na foruma ot edna chudna oranjeva civic 5ta ta se zaribih i az. Za sajalenie niama da moga da prisastvam v nedelq, obstoqtelstva.. no za napred shte se postaraia. :whistle:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lookcho

Izvinete za latinicata, ne mi se sardete ma mi se bagna pc-to, skoro niama da e taka. Az sam nov fen, v petak na jaltite mi podmetnaha broshurkata na foruma ot edna chudna oranjeva civic 5ta ta se zaribih i az. Za sajalenie niama da moga da prisastvam v nedelq, obstoqtelstva.. no za napred shte se postaraia. :whistle:

ами то всъщност май се пада по-следващата неделя ;) ама аз затова пиля отрано

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Izvinete za latinicata, ne mi se sardete ma mi se bagna pc-to, skoro niama da e taka. Az sam nov fen, v petak na jaltite mi podmetnaha broshurkata na foruma ot edna chudna oranjeva civic 5ta ta se zaribih i az. Za sajalenie niama da moga da prisastvam v nedelq, obstoqtelstva.. no za napred shte se postaraia. :whistle:

Присъствието не е задължително , а пожелателно ;) Става яко щото май следващия предишния ден ще е динодения , а на следващия и срещичка и аз може би и ще присъствам ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest C_I_V_I_C

Jorski добре дошал сред нас явно сам сваршил работа с брошурката на форума ;) аз сам момака с оранжавия СИВИК 5-та генерация :whistle: на тая месечна ше направа всичко вазможно да дойда че не сам ви виждал от сумати време домачне ми за вас ;) ама праим подобреня по ЛЮБИМАТА надявам се до срещата да е готова ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...