Jump to content
Guest d15b2

Прекъснати нагреватели

Recommended Posts

Guest d15b2

Има ли някакъв вариант да се съединят отново нагревателите на местата където са прекъснати.Много ме дразни така като не работят като хората

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest greenwather

мисля си че няма да стане.може да се оправи като си смениш задното стъкло което е тъп вариант :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest slus4o

Има ли някакъв вариант да се съединят отново нагревателите на местата където са прекъснати.Много ме дразни така като не работят като хората

<{POST_SNAPBACK}>

Има едни "магични" пасти дет въстановяват прекъснатата лентичка , разтърси по железарии и тунинг магазини

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest d15b2

Нещо за лак за нокти бях чул, ама не ми се вярва да стане с него.Ще ги потърся тези пасти :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest no1else

Предполагам че ще е подобно както отключването на процесор :lol: свързват се прекъснатите фабрично мостове с токопроводящо средство. Преди се ползваше графит, а сега такива лепила и лакове. Провери в магазините от рода на "Радиус"-а в Русе :lol: И аз скоро ще тествам че и мен доста ме дразнят изгорелите писти.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ASRACING

Има ли някакъв вариант да се съединят отново нагревателите на местата където са прекъснати.Много ме дразни така като не работят като хората

<{POST_SNAPBACK}>

има един препарат, който се използва за възстановяване на скъсаните нагреватели. съдържа някакъв лак и метални частици. виждал съм със сребрист( може би цинк или алуминий на прах) и златист( бронз, мед или месинг) цвят. в шишенце е и с четка - като лак за нокти. не си спомням цената, но не беше евтин. може да пробваш сам да си направиш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest johnyboy

Рецепти много :lol: Аз с такива бъркочи ремонтирам разни екзотични дистанционни :lol: За съжаление досега не ми е попадал ( и не съм забърквал :lol: ) такъв, който да издържи повече от 10-15мин. на нагревател :lol: Виждал съм много мацани прозорци ама никой не се хвали :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest NCN

Има ли някакъв вариант да се съединят отново нагревателите на местата където са прекъснати.Много ме дразни така като не работят като хората

<{POST_SNAPBACK}>

Имам такъв продукт който е специално за възстановяванв на реотаните на задното сткло. Продуктйт е na Щатската фирма Permatex - това е комплект който включва лепило с електропроводими частици, шаблон за възстановяване на пистата и четчица за нанасяне :rolleyes: . Цената му е 14.88 с ДДС

Ако искаш повече инфо ми дай e-mail.

 

П.П. Продукта лично аз съм го ползвал и мога да ти кажа че, наистина върши работа и по-важното което е отново имаш здрав реотан и не се набутваш с ново(SH) стъкло!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest johnyboy

П.П. Продукта лично аз съм го ползвал и мога да ти кажа че, наистина върши работа

Е тва вече е приказка :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ma4o

Има ли някакъв вариант да се съединят отново нагревателите на местата където са прекъснати.Много ме дразни така като не работят като хората

<{POST_SNAPBACK}>

Имам такъв продукт който е специално за възстановяванв на реотаните на задното сткло. Продуктйт е na Щатската фирма Permatex - това е комплект който включва лепило с електропроводими частици, шаблон за възстановяване на пистата и четчица за нанасяне ;) . Цената му е 14.88 с ДДС

Ако искаш повече инфо ми дай e-mail.

 

П.П. Продукта лично аз съм го ползвал и мога да ти кажа че, наистина върши работа и по-важното което е отново имаш здрав реотан и не се набутваш с ново(SH) стъкло!

<{POST_SNAPBACK}>

мерси много ;) и аз имам проблем с ролтаните :) ще го пробвом това :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest jivaka

Здравейте колеги ,може ли някой да каже ако ми е счупено крачето на реотана /или както му е наименованието / има ли начин да се оправи . Предварително благодаря

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest d15b2

Здравейте колеги ,

може ли някой да каже ако ми е счупено крачето на реотана /или както му е наименованието / има ли начин да се оправи . Предварително благодаря

<{POST_SNAPBACK}>

Не може ли да се запои?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Maina 6th gen

може, преди години съм запоявал, но не помня на каква кола беше

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest shofior

това е от един форумGSM 089 9999 352, и телефон 02/920 18 83 -> http://www.emk-33.com/album_pic.php?pic_id=279 ЛЕПИЛА PERMATEX -> http://www.permatex.com/index.asp Предлагаме тази гама интересни продукти, за лепене на радиатори, резервоари, блокове, стъкла, стъкла за фарове. Разполагаме на склад с лепила за поправка на реотани на задни стъкла.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest NCN

Здравейте колеги ,

може ли някой да каже ако ми е счупено крачето на реотана /или както му е наименованието / има ли начин да се оправи . Предварително благодаря

<{POST_SNAPBACK}>

И пакова има но, дай e-mail защото не мога да публикувама снимката(кофти формат копвам я от PDF) цена:13.20 с ДДС

-> http://www.emk-33.com/album_pic.php?pic_id=279

 

ЛЕПИЛА PERMATEX -> http://www.permatex.com/index.asp

 

Предлагаме тази гама интересни продукти, за лепене на радиатори, резервоари, блокове, стъкла, стъкла за фарове.

 

Разполагаме на склад с лепила за поправка на реотани на задни стъкла!

 

П.П. Вносителя на Permatex за България е "Веко" ЕООД ако някой се интересъва. Фирмата в която работя е нейн .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest jivaka

Пробвах с запояване , стана но временно докато не влезнах в една автомивка и така ми измиха стъклото че проблема пак се появи

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...