Jump to content
JulianH

Маслото какво трябва да бъде?

Recommended Posts

Понеже незнам какво е било предишното масло,какво масло може да препоръчате за двигател на Хонда Сивик 1.6 В-тек 148 к км 98 година полусинтетика,синтетика ?Някой да каже компететно мнение и да не ме пита какво искам да попитам ясно и точно питам за какъв вид масло да сложа по темата?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Братле ако беше потърсил с търсачката щеше да намериш отговора на въпроса ти. Половината от отговорите които ще чуеш са 10W40, а за марката си е въпрос на вкус.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже незнам какво е било предишното масло,какво масло може да препоръчате за двигател на Хонда Сивик 1.6 В-тек 148 к км 98 година полусинтетика,синтетика ?Някой да каже компететно мнение и да не ме пита какво искам да попитам ясно и точно питам за какъв вид масло да сложа по темата?

MOTUL 10W40 Редактирано от besniq

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как да си изберем сами моторното масло?

 

Motul 7100 4T 10W-40

Castrol Magnatec 10W-40 A3/B3

Liqui Moly SAE 10W-40

Valvoline DuraBlend 10W-40

-------------------------------------

Полу-синтетика

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е аз какво казах по отгоре :blink: Сега ще се развие и спора за марката и тн. Айде успех с избора колега.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата ти е казал по горе 10в40 МОТУЛ 6100 няма грешки във Варна струваше май ако не греша 75 ли 78 лв ли 4 литра при сашо, 2та сивика бяха много добре с това масло, кастрола също е супер,за другите несам оферта!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...