Jump to content
Guest honda5500

за пръв път

Recommended Posts

Guest honda5500

за пръв път ми изневерява хондата..........за 2г. вчера както си стоях на светофара,се поиави едно прекъсване,все-едно бензина ще свърши.реших да подам малко газ,но в момента в който пипнах газта,изгасна и..........край. помпата работи,идва ток до делкото,но искра в свещите няма.свалил съм делкото и искам да знам дали е от него.има ли начин да се разбере дали е от него със сигурност така както е свалено...? Уредил съм си едно друго,но би било по-добре да знам със сигурност,че от него проблема.всички бушони са О.К. Main Relay си цъка... Аааа,един познат ми каза,че имало някаква жица от ECU-то до делкото която се късала.......Има ли такова нещто,или не ? Утре ще ходя да взимам другото делко,някаде след обяд,ако може някой да помогне до тогава,ще съм много благодарен.P.S.Ааа,и ако някой знае дали Омбре работи в събота.Мерси на всички предварително !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MIYAMOTO

Не ти трябва цяло делко,нужна ти е нова бубина и си ОК :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ombre

Комутатор.Вече е на пистата. Готов за нови подвизи. :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MIYAMOTO

Комутатор.

 

Вече е на пистата. Готов за нови подвизи. :rolleyes:

<{POST_SNAPBACK}>

Вярно и тва животно в повечето случаи прави мизерии

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest honda5500
:( Както казва Омбре, там съм ! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Demon

Комутатор.

 

Вече е на пистата. Готов за нови подвизи. :(

<{POST_SNAPBACK}>

Вярно и тва животно в повечето случаи прави мизерии

<{POST_SNAPBACK}>

Аз от механик в Бултрако разбрах, че комутатора не горял, скапва се само като Бубината укъси и врне ток към него. При мен случая беше точно такъв. Бях с моно инжекцията и старото делко, бубината окъсила и пуснала ток по масата, от там се изпарил и комутатора, 200 лв. за Бубина и Комутатор и си отново в бизнеса.

 

Не споря с професионалисти ;) просто казвам моите впечатления и случка, натрупани на базата на един единствен автомобил. Човека дето ми го погледна тогава е познат на един приятел и е механик в Бултрако, явно пича си разбираше доста, защото и аз се маех тогава, а той още като чу какво е станало ми каза какъв е проблема и ми намери и части. Каза също, че това на точно този Сивик си е детска болест.

Смени си първо бубината, ако не запали, сменяй и комутатора. Не го прави в обратния ред, да не думнеш още един комутатор. Човека имаше и уред и измери, че бубината е направила мизерията. Смених първо нея, не палнах, после закачи и другата кутийка на буксата и светнах от всякъде ;)

Успех.

Редактирано от Demon

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...