Jump to content
ShEfA

Продавам:тапицерията на тавана,сенници,люк

Recommended Posts

Продавам така рядката тапицерия за таван. Има си следи от токчета, т'ва е неизбежно при 5gen. Самата шарка на тавана е много яка,и ако не бях притиснат от обстоятелствата нямаше да го сменям. Снимки съм сложил на целия таван и на самия растер /шарка/. Тапицерията има нужда от почистване,защото нямам време да го почистя и него. Към тапицерията върви и пръстена, който обхваща дупката на шибидаха 50лв.

 

Сенниците са със същия растер /шарка/ и и те имат нужда от едно пране /новите, които взех светнаха след изпирането. В комплект вървят и трите броя - шофьорски,пасажерски и този за шибидаха. Работят отлично, не са скъсани, не скърцат :P , и нямат грам дефект. 30лв.

 

И самия метален шибидах, който обслужих преди малко за няколко часа играчка. Махнах самия метал и гресирах, смазах и почистих всички възможни релси и плъзгачи. Котвите също са почистени. След намесата ми движението на механизма е в пъти по-добро, защото предната грес се беше изпарила. Преди да го сваля от колата работеше безотказно, но сега ще работи дори по-добре. Дефекта му е, че има последствия от градушка по него - има нужда от китване и боя. Затова въпреки, че му отделих целия си неделен ден за да го подготвя за някой от вас, ще го сложа с ниска цена. Повтарям, че механизмите са изрядни и вече обслужени. Всякаква мръсотия беше старателно почистена. Направил съм снимки преди да сложа метала обратно на място за да видите, че съм се постарал всички важни връзки и релси да са гресирани. Греста е перфектна, Signum L2, и хич не съм я пестил. Мда, даже го и пастирах, макарче нямаше много файда. Много от механизмите на металния шибидах съвпадат с този със стъклото. Такаче и американските притежатели могат да ползват частите от шиби-то.

 

Цената е 40лв.

 

 

 

Пакетни цени:

 

Всичко заедно - 100лв.

 

Сенници и тапицерия - 70лв.

 

Тапицерия и люк 80лв

 

 

 

Причината за продажбата на всички тези неща е, че си сложих американски стъклен шибидах, а той е с по-голям отвор в тапицерията и трябваше и нея да сменя. Иначе нямаше да си дам готината шарка на тавана за нищо на света, на мен лично ми прилича на карбон, ама светло сив :P

 

 

 

Това е, пращам навсякъде с ЕКОНТ за сметка на купувача. Макарче мисля, че ако някой от провинцията /аз съм от София/ иска да вземе тапицерията, ще е по-добре да дойде до тук, защото е много крехка и чуплива.

 

 

 

Телефона ми е 0883341077, E-mail: paincoster@gmail.com и skype: paincoster

 

 

 

На телефончето можете да звънкате всеки ден между 10:00ч. и 23:30ч. Както и в почивните дни,не съм стеснителен ;)

 

 

 

 

Ето и много снимки да гледате и преценявате:

 

 

 

 

Шибидаха

 

Публикувано изображение - Разглобен и гресиранПубликувано изображениеПубликувано изображение - Това е отражението на тавана ми, хехе :PПубликувано изображениеПубликувано изображение

 

 

 

 

Сенниците, снимани всеки поотделно от всички страни:

 

Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

 

 

 

 

И тапицерията, като едното е макро снимка на "орнамента":

 

Публикувано изображениеПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко е налично, повдигам темата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много интерес около тия сенници и тапицерията, ама после всеки забравя... :angry: Както и да е, не бързам. Цените са тези, телефона е написан, повдигаме темата и... т'ва е :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нова седмица - нов късмет за някой от вас. хехе :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оп оп.. много работа та забравих да повдигна темичката. От точно 7 човека за сенниците, никой не звънна пак... такаче си стоят, да знаете. За тавана пък и за шибито няма интерес, затова съм готов лееееко да сваля цената... ама да не ставаме цигани все пак :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шибидаси-мибидаси, тавани-мавани, сенници-менници... това е като текст на Кондьо. А всъщност е повдигане на темата, Всичко е налично. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Седмото е на късмет. Един колега с англичанка искаше тапицерията. Ако някой знае дали става за англичанка да пише на лично, макарче мина вече време../повдигам си темата/ :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тапицерия за таван - 40лв. Сенници, три броя - 20лв.Шибидах целия - 30лв.:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ми се иска да ги хвърлям тия неща,че много големи и няма къде да ги държа... айде помощ де, купете си нещо. :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЪПДЕЙТ: Шибидаха замина при новия си собственик. Да си го отваря и затваря със здраве! :lol:Останаха тапицерията и сенниците, на същата цена. За сериозни купувачи - ще мислим :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оп... тавана се подарява, че скоро ще заминава към вечните боклуджийски полета. Сенниците се продават и ще се продават докато някой не ги купи ;) Подарявам маркучи за шибидах!!! Сега видях, че са ми останали два маркуча за отичането на шибидаха. Стават за всички видове шибидаси. Стават и за точене на зеле :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оп:Засега тавана е запазен за братовчед ми :) Сенниците засега са наличниМаркучите се подарявят все още :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...