Jump to content
Guest group4dam

Eбати късмета !

Recommended Posts

Guest group4dam

Точно преди час и половина си паркирах хондака пред един вход пред един блок и отидох да играя футбол с колеги отсреща и изведнъж ...... два последователни удара дааан,дааан ....... :ppp ------- Отивам и гледам ще кажеш два слона и един хипопотам са седели на предния ми капак !@#$%

Две недоносчета (на 10 и 11 години)хвърлили ученическите си чанти от покрива на блока от 9 етаж. И как можаха да уцелят мен, а не ръбатия пасат и осраното клио. слязоха хубосниците --- какво да ги правя ???????? Званя на КАТ --- идват след половин час ----ААААААААААААААААа това не е за нас --- не е ПТП !!!!!!!!!!!!!!!!! тряя ми протокол за каското

Бре за кой е бе ???????

Извиках полицаите ------ еми.................. те са малолетнииии......... НЕЗНАМ КАКВО ДА ПРАВИМ ---- е аз ли да знам. Ходих в районното и аз писах обяснения.

 

МАЙСТОР В ВАРНА МОЛЯ !!!!!!!!!!!! Изправяне и боядисване!!!! ЩОТО ТОЯ С ЧЕРВЕНОТО ТУНИНГОВАНО КОНЧЕРТО ГО КУПИ КАПАКА ТУКА! :huh: и десния ми фар угасна :)

 

Домъкна се сестрата на едното ---- една путка страхотна ---- ама и тя луда преди 6 месеца счупила предно стъкло с бутилка на някакъв кушмия.

 

 

:):):yes::love::cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MIYAMOTO

МАЙСТОР В ВАРНА МОЛЯ

Обади се утре ще те закарам при един бояджия.0897977123-ДидоЗвънни по някое време ще те закарам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest buddi5

??????????????? :) брато за6то не и сцепи калния азпух, закараи е на гарата да варти бабалуги докато плати стетите :ppp:) хи4 не им 4епи басма , на мен една циганка ми се бе6е поряла на колата преди около година и някви синджир4ета и висяха от колана . надра ми боята наритах я и нея и двамата мангали с нея добре 4е един авер бе6е с мен та и тои си напраи кефа :D:huh::love::):cool::yes::D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ma4o

кофти :cool: и то много :ppp това да караш в БГ кола и за една година да не ти я издерат или нещо от рода :yes: си е направо лут ама лут късмет :love::huh::)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Honda-Z

брато за6то не и сцепи калния азпух, закараи е на гарата да варти бабалуги докато плати стетите

Или пък закарай малките келешчета. Даже ще има възпитателен ефект. :cool::yes::love: Не, майтапа на страна. Искрено ти съчувствам. Много неприятна случка :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest dido_dimov
Отговорено (Редактирано)

Брашчеде ... това, че са малолетни няма никакво значение. Преди 2 месеца един симпатяга перна предно стъкло на автобус на международното. Хлапетата си играели да целят колите с камъни. Незнам кви пари струваше, но 2 дена стояха група деца в районното докато се уговорят с шофьора как ще му се покрият щетите. Родителите си платиха. Затова е измислена Детска педагогическа стая. Да се занимава с малолетни и непълнолетни, даже могат и да ги задържат ако се наложи. Вярно е, че не носят наказателна отговорност, но родителите им трябва да плащат за дяволиите им.Още нещо ... ако тия дето са дошли незнаят какво да правят ... срещаш се с шефа им ... на него работата му е да знае.

Редактирано от dido_dimov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest buddi5

родителите сте платят а от сестрата лихвата в натура :P:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest crx-fan

Лови ги и ги тепай :P:P:) Ебати скапаняците!!!А сестрата на 17-то паве до изплащане на щети и нерви :P:P;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest group4dam

Чакам "Каското". Застрахователите казаха че ще има регрес (обратен иск) те ще ми дадат парите, но ще си ги искат от лайненцата или техните настойници.

 

По-интересното е че отдох в 3 сервиза и ми казаха да го забравя тоя капак!!!

Ребрата му са огънати, ще отдат 5 кг. кит, много пари и ще се скапе за 6 месеца------ много е нагънат !!!!!!! Капак в Варна няма !!!!! Тука има 2 такива , но и двете са без капак.

 

Моля ако някой чуе за преден капак за Кончерто да драсне

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest HONDA

цъкай сестрата,родителите да ти платят вси4ко,и си готов даже кажи малко повече да ти платят и нервите :angry:;):) поне 300 кинта тва е моя съвет брато ;) ае със здраве ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...