Jump to content
sunny

в началото бе форум

Recommended Posts

И се появява на бял свят един съвсем нов форум.И е празен, чист и подреден, и в него цари тишина и спокойствие. По замисъл е посветен на нечия любима идея - средновековна литература или отглеждане на декоративни рибки например. В началото адреса му знаят само тримата ентусиасти, които са го създали

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest greenex

Колега, добре си намерил тази интересна статийка, ама поне да беше казал, че я взимаш отнякъде.Така както си я пльоснал тука, човек ще си помисли, че развитието на един форум буквално ти се е явило пред очите...Редно е да цитираш източника, нали така?Иначе написаното се и е напълно вярно. Друг е въпросът дали това е нещо, от което трябва да се притесняваме. Нормално е като влизат повече хора, да се размива идеята на форума. Но тук вече идва отговорността на всички нас да бъдем добри форумци...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest sunny

да колегата е прав!Написаното е копирано от мотозоната! :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ахахахахаха, кефи ме... първият отговор, както и втория, както и моя разбирасе напълно съвпадат с описанието! Кефи ме, много добре го е написал някой. Ахаххаа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
;);) Аз съм от скоро в този форум,ама има нещо такова каточели?!Но да не забравяме и за дълбокия инстинкт на човека за приобщаване...К'во да се праиии :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Даааа :blink: , от Скаларийте става ли добра супа :P:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest AERO-ШМИРГЕЛ

Даааа :blink: , от Скаларийте става ли добра супа :P:P

Не, но от Гупи и Хелери става

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина добре казано, но неминуемо, с появата на повече хора или участници в каквото и да било мероприятие, обикновенно, води до повече проблеми. Няма как... нормално е клубовете да се развиват и да се събират все повече и повече хора. Никой не се е родил научен, така че винаги ще има въпроси от всякакво естество а точно те са доста голяма част от проблемите във форумите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма значение...Важното е купон да става :blink::P :P (накои се карат а други им гледат сеира, трети не им обръщат внимание а четвърти ги критикуват,че на са взели учстие.....кеф ) :P:lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...