Jump to content
Guest Jorski

Признателен съм на Хонда Гурубляне с 400лв. назад

Recommended Posts

Guest Jorski

;) Отивам аз един прекрасен ден в ЮБИ-КО да си сменя големите тампони на задните носачи, че поскарцваха, и понеже отпред нещо хлопаше ужасно им казвам да го погледнат. Търсиха един час какво тропа, караха я с мене без мене, награя ми счупиха стоиката дето държи предния капак когато е отворен. Както идее преживях го. Та специалистите дето по цял ден прават хонди диагностицираха, че са ми разбити втулките на предните горни носачи. ОК, все пак са специалисти и аз им се доверих на преценката. Доста време мина, тъй като все не оставаше време и излишни пари докато накрая изпаднаха тези прекрасни червени бебчета на Skunk II за който съм много благодарен на Драгича. Сложих ги и са перфекни в сервиза бяха доста очаровани. Смених и задните тампони на долните носачи, че бяха тръгнали и всичко до тук с труда 390лв, което за носачи, тампони и труд си е направо супер. Тръгвам аз доволен но уви пак хлопа. Върнах се при моя приятел в сервиза и му казвам " Абе пак тропа" а той "еми незнам ти идваш с готова диагноза и носачи и аз действам" Качих го, повозих го, отвори капака разви болтовете на горните тампони на амортисиорите, сложи малко масло, пак ги зави и цялото тропане изчезна. Дали пак 10лв за капването щяха да стигнат. Затова искам да благодаря на ЮБИ-КО и техните механици за счупената пръчка и перфектната диагноза. ЕБАЛА МОМЧЕТА. Та сега който се интересува имам два предни горни насача втора употреба напълно здрави оригинални японски от хондето ми. Сивик 96та, 1.4is. Пускам ги на символичната цена от 100 кинта. Пишете на лични.

 

Публикувано изображение

 

:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами честито! Искам само да ти кажа, че искрено ти съчуствам и те разбирам, защото и на мен така ми "оправяха" ходовата част по - миналата година, та после половин година дооправях след майсторите. Смениха ми кво ли не, не си спомням вече дори какво беше, но струваше малко повече от 500 лв. В крайна сметка колата продължи да тропа и успях да навия баща ми да я погледне - оказа се, че просто втулката на рейката се е изтъркала, щото си е от пластмаса. Оправихме работата с подръчни средства, но се получи идеално и до колкото знам не е мръднала още.А дали майсторите наистина са сменили каквото казаха не е ясно!Говоря за сервиза до Италианеца в Овча Купел! Не го препоръчвам! :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...