Jump to content
N_O_M_A_D

G-tech среща :)

какво ще правим сега ?   

35 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Айде да ни е честита. Гласувах за Екото за да я отпразнуваме, но като размисля е по-добре да е някъде, където можем да я тестваме. На Бояна май е най-добре, но ще бъде пренаселено предполагам. Дайте да си ходим на Булгар плод.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен за отпразнуване най добре е Булгарплод като по спокойно място, а за 400-те метра след десетина дена на Божурище :(ПС. lookcho давай софтуера на скайпа че за 8 Mb не си струва разправията с пърженето на дискове.

Редактирано от Nikolcho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

90 прегледали темата , 6 гласували и 3-ма писали ;) хайде поне гласувалите да напишат по едно "аз" за да сме наясно кои сме видяли темата ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Rust

Май само за часа сме еднодушни като гледам , затова няма да го обсъждам .Мен ме интересува предимно 400м , така че гласувам за НИМ ! Днес или утре не е от особено значение , гласувам за днес , че нямам търпение ;) На булгара също съм мерил 400м с г-тек , но не си е работа , влизаш в завоя с голяма скорост и нещо ако се е задавало - мисли му ! А и все пак се увеличава времето поради завоя .... Абе не става !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Rust
Сега говорихме с Lookcho и заключихме :Ще има G-tech среща и днес и утре ! - Днес /събота/ 19:00 НИМ /до резиденция Бояна/ - който има желание да премери 400м. Контролна среща в 18:00 на ЕКО . - Утре /неделя/ 19:00 Булгарплод - за всички . Ще се обсъди стопанисването на джаджата и ще се замери който иска 0-100 . Редактирано от Rust

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

новобранци може ли да идват да гледат

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

новобранци може ли да идват да гледат

Не виждам причина да не може ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз не съм участвал в закупуването на тази джаджа ,обаче ми е интересно да дойда да гледам ,може ли, или Лукчо няма да даде ;) все пак само ще зяпам ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вие лукчо го изкарахте бахти и отрицателния герой ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вие лукчо го изкарахте бахти и отрицателния герой ;)

е не е ли така ? ти си нещо като dart vaider ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз няма да мога да се възползвам тази седмица а след това заминавам на море така че да я донесете другия месец на божура... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Честито момци, със здраве да си я ползвате!и да ви дава поводи за радост :D:D Редактирано от sCoff

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудно е g-tech-чето :D . Сега остава да го проверим на божура като дойде апаратурата и колко е вярно :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ей гласуващите :D я се осъзнайте ... гласували 15 души , участвали в покупката 14 :D някой шегаджия имаме на въпроса да се вурна ... УТРЕ 19часа БУЛГАРПЛОД ... да не се окажа сам :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ей гласуващите :D я се осъзнайте ... гласували 15 души , участвали в покупката 14 :D някой шегаджия имаме на въпроса да се вурна ... УТРЕ 19часа БУЛГАРПЛОД ... да не се окажа сам :D

To половината дето са дали пари са по морето бе :Р ... ама сега като има безплатна анкета що да не гласуват и другите :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дам най-интересно е като гласуват тия дето няма и да дойдат ама аз ще се въздържа от гласуване все пак :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаха,ще си призная-аз бях:Dвидях анкета и набързо пуснах по един според мен смислен отговор съдейки по темата.чак после прочетох че е само за хора събирали пари:Dаз хубаво си призавам де,ама що ли си мисля че не съм единствения:Dда не станат гласувалите скоро 20+?:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Между другото аз не съм гласувал :) значи има още народ извън списъка :o Най-много да дойда ако решите да го полеем някой ден.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Между другото аз не съм гласувал :) значи има още народ извън списъка :) Най-много да дойда ако решите да го полеем някой ден.

и не си само ти :) имаме хора дето са НА мурйету и нямат как да гласуват , а ти като пълноправен съсобственик може не само да поливаш ,а и да мериш ...така да се върнем на темата , срещата мина добре и без инциденти освен няколко много мощни гонки с астра 1.4 :):):o ... има съмнения че джаджата не мери добре , но това ще се провери скоро по няколко начина ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и да мериш ...

Срам ме е :o да го меря това. Виж ако паркирам пред блока някои Legend Coupe '92 може и да се пробвам (колко биха ми излезли таксите :) и т.н.?) Редактирано от sCoff

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срам ме е :o да го меря това. Виж ако паркирам пред блока някои Legend Coupe '92 може и да се пробвам (колко биха ми излезли таксите :) и т.н.?)

страшно нема, аз ще те дърпъм с прелюда с твърд теглич само и само да се отсрамиш :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и да мериш ...

Срам ме е :o да го меря това. Виж ако паркирам пред блока някои Legend Coupe '92 може и да се пробвам (колко биха ми излезли таксите :) и т.н.?)
май по-малко от бензина за една година :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

RustmanniakklookchosCoffБай Гуджанjohnyboydj_mi6owolferinevesko_m+DominicscyberboyNikolchoAntonyveno+Oxygen те тва сме ... хайде да си разменим телефоните или поне 2-ма от нас да знаят на останалите телефоните и адресите :D пращайте на лични всички са прекалено културни и скромни или просто сте по крайбрежието ? :) не може нещото да е тука от една седмица и никой още да не го е взел :) хайде до неделя да сте избрали кой ще го поеме защото в понеделник бягам към македония , а после в четвъртък като се прибера съм в посока варна за около 3 седмици ... и всички увисвате :D ... като се върна обещавам аз да координирам предаването от човек на човек ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest johnyboy

Остави го при мене. Като им се прииска, ще си кажат :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-вероятно е да ни се посмееш ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-вероятно е да ни се посмееш ;)

е глупости , нали се КЕФИТЕ това е най важното... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаха :fun: мен не ме е срам :D кончертото с пълно газово и плочка показва 10.2 0-100км/ч при 10.6 заводско ... това ни е проблема :D ,че не е реално ... а и сегашната ми програма по мое мнение е много под заводската - демек ще падне под 10 ,а е сток :ranting: като го сравним с божурище и с друг г-тех и ще публикуваме времена и графики колкото искате ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаха :D мен не ме е срам :fun: кончертото с пълно газово и плочка показва 10.2 0-100км/ч при 10.6 заводско ... това ни е проблема :bg: ,че не е реално ... а и сегашната ми програма по мое мнение е много под заводската - демек ще падне под 10 ,а е сток :ranting: като го сравним с божурище и с друг г-тех и ще публикуваме времена и графики колкото искате ...

на божурище времето ще ти е друго 100% на гадния бетон , има по добро сцепление.... :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на божурище времето ще ти е друго 100% на гадния бетон , има по добро сцепление.... :ranting:

няма значение колко е времето , важното е само да сравним джаджата с някакъв еталон ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да драсна и в тази тема :plane: гдье ье устройството и ко праим :plane: или чакаме лукчо да са върнье от морье?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен е :plane: Ако можеш да се оправиш сам, пиши лично. Ако не, тормози някой от абонатите :plane:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Бай Гуджан

Най-накрая се върнах от морето. Баси, ще ми трябват 2 седмици за да си почина от почивката, но ще ми е интересно да видя какво ще измери джаджата. Джони, как мога да я взема от теб?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...