Jump to content

Recommended Posts

разгледах форума но не намерих нужната информация. Един авер дето е такъв маняк си направи еклипса 370 к.с. естествено не само с чип... но ми каза че този който му е сложил на него чип може да ми сложи и на мен струвало към 200 лв и конкретно моя мотор можел да стане 150 к.с. ... Изглежда ми абсурдно затова питам ако някои може да ми даде подробна информация относно това.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Dragi4

Тоз 4ип го остави за последно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lookcho

? .... :blush1:

само чипа няма да ти качи двигателя до 150 коня :lol: и най-вече почти нищо няма да направи ако преди това не е свършена малко друга работа ... това мисля имаше предвид Драгича

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де въпроса ми беше конкретно за чип-а колко струва с колко ще вдигне мощноста ще вдигне ли разход каде го слагат ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де въпроса ми беше конкретно за чип-а колко струва с колко ще вдигне мощноста ще вдигне ли разход каде го слагат ...

конкретен отговор получаваш тогава :blush1: prospeed твърдят че имат чип за d-серията ,който: вдига 7 коня ,струва 1000лв според мен това е честа мътилка ,но ако ти се дават 1000лв да гониш призраци - успех план Б е да говориш с 1net когато се появи в обхвата на някоя от мобилните мрежи в България и той да ти направи същата имагинерна процедура за 200лв ... и в двата случая предимството спрямо сегашното положение на двигателя ще е ,че като продаваш колата в обявата ще пише : чип тунинг 185 коня ...предложението ми е да послушаш Драгича , който е един от малкото хора в тоя форум които са правили и ще правят бегачки ... със здраве ...П.П. това за Емо е цена на око :lol: ,а не от опит

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...