Jump to content
Guest HondaFen

Клаксон?

Recommended Posts

Guest HondaFen

От скоро имам CIVIC 1,5 - D15B2, EG4. Имам 1 проблем с колата - не и работи бибитката - УЖАС. Установих че прекъсвача работи но до къде - незнам. Вдигам капака и гледам умно :lol: - и кво виждам - не виждав сомия клаксон. Е та питам каде да го тъся ако все пак го има, или се е загубил при трансвера.Благодаря предварително!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

Търси го зад предната броня. Огледай хубаво защото най-вероятно радиатора или нещо друго ще ти пречат. Моя ( на 4ген сивик) го свалях през мигача на бронята :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest joro_bul

за да стигнеш до бибитката трябва да свалиш бронята

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest HondaFen

за да стигнеш до бибитката трябва да свалиш бронята

Ай стига бе пичове, вие се бъзикате. Ще гледам внимателно щот имам и климатик та точно там е голям гъч. Надявам се да не е изгоряла, а проблема да е в някоя жица, щом е толкоз сложно свалянето. Мерси още веднъж

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest joro_bul

махаш мигачите на бронята и виждаш 4 болта които развиваш, после отдилу имаш още 3-4 които се държат за гредата под радиатора и накрая имаш 2х2 видии които ти дъжат бронята за калниците :) успех :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

махаш мигачите на бронята и виждаш 4 болта които развиваш, после отдилу имаш още 3-4 които се държат за гредата под радиатора и накрая имаш 2х2 видии които ти дъжат бронята за калниците :)  успех :lol:

<{POST_SNAPBACK}>

Само дето тпй няма мигачи на бронята :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest joro_bul

ами да си сложи :):lol: ако не Дядо Коледа ша му донесе и свирка :):D

Редактирано от joro_bul

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Vaso

Тромбата ти се намира от дясно гледано отпред точно при многото кабелаци на радиатора на климатикаТа без сваляне на бронята няма да стане Два болта отдолу по един при мигачите горе и винтовете при закопчалката.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Vaso

Тромбата ти се намира от ляво гледано отпред при радиатора закрепена е на металната греда (долната)Кабелите ме объркаха но днес разглобих моята броня за да сваля едни грозни фарчета и я видях точно там ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...