Jump to content
Guest mastorpetko

Какво се е случило на 21.03.2006 г.?

Recommended Posts

Guest mastorpetko

Понеже съм нов потребител тук, а по форумите не чак толкова нов, та ми направи впечатление, че колегата slus4o пише по-различно от останалите - центрирано, със зелени букви и по-едър шрифт. Поразрових се с търсачката и ми направи впечатление, че първият му експеримент със шрифт/размер/цвят е бил точно на 21.03.2006 г. в 20:40 часа.Ето последното менение с нормален шрифт http://forums.hondabg.com/index.php?act=ST...ost&p=48948и първото с различен цвят:http://forums.hondabg.com/index.php?act=ST...ost&p=48949В последствие има доста експерименти на тема шрифт/размер, като цвят се сменя между синьо и зелено, като в крайна сметка резултата е центриран зелен текст с по-едри букви.Та някой да има инфо по въпроса? Какво се е случило със slus4o този ден, че е започнал така?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest NCN
:D:D:angry: Ти гъбаркаш ли се?!Ако искаш да разбереш толкова много това, защо най-добре не питаш него, та отваряш чак тема......... :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest mastorpetko

:D:D:angry: Ти гъбаркаш ли се?!Ако искаш да разбереш толкова много това, защо най-добре не питаш него, та отваряш чак тема......... :P

защото ме интересуват и вашите мнения по въпроса, дразни ли ви зеления текст, или центрираното подравняване?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest johnyboy

Разбирасе че ни дразни :angry: Обаче не е против правилата. А и освен това, ако си забелязал, сме доста толерантни по между си :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ShEfA

Лелеле малеле! Човеко ти сериозно трябва да помислиш какво да правиш в свободното си време... как може да се ровиш из мненията на човек, за да разбереш кога е последния му пост със стандартен шрифт? На мен лично хич не ми пречи, ама хич даже... не сън фен на това писани и затова не пишата така, но не ми пречи особено.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Maina 6th gen

хмм, то и мен ма дразни, ма го преглъщам за ся, а и щом си го кефи тъй кво пък..... :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest slus4o


Уаа-а, сега скивах темата, направо нямам думи :P ,
епа наистина ли толкова много ли ви дразним с някъв си цвят,шрифт и center-a ;):huh:
ужас направо не сe понасям че така ви лазим на всички по нервичките ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest cls

Уаа-а, сега скивах темата, направо нямам думи ;) ,

епа наистина ли толкова много ли ви дразним с някъв си цвят,шрифт и center-a :huh::P

ужас направо не сe понасям че така ви лазим на всички по нервичките ;)

Колко сте? ;) Редактирано от cls

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest benji_crx

Уаа-а, сега скивах темата, направо нямам думи ;) ,

епа наистина ли толкова много ли ви дразним с някъв си цвят,шрифт и center-a ;):P

ужас направо не сe понасям че така ви лазим на всички по нервичките ;)

 

не не е толкова дразнещо но..... .помисли си и виж човека има 10 поста и си му направил впечатление с начина си на писане. :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest DrOxBoLi

Я един бърз поглед на ТАЗИ:huh: тема ... на 5-та стр. меннието на mastorpetko :P ВИЕ ДВАМАТА ДА НЯМАТЕ НЕЩО ОБЩО А?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest johnyboy
:huh: Точно си мислех че е отнесъл критика в някой друг форум и опипва почвата.... и хоп :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Тва е темата на месеца ! ;)

Opredeleno ;)

 

Mene pak me drazni roadracer-a kak se e nadupil , niama da sloji niakoia pishna madama da plakna ochi vseki pat kato mu cheta mneniata , a vzel che toi se e nadupil ;)

 

Slus4o , ia sloji niakoia sexy pichka da vidim dali shte im pravi vpechetlenie na kolegite ;)

 

@cls tova govorene v mnojestveno chislo za samia sebe si e mnogo chesto sreshtashto se iavlenie u sofeto ;) i okraga ;) koeto naistina lazi po nervite :huh:

 

Stiga ste izdrebniavali , kato vi drazni kak pishe ne chetete mnenieto mu izobshto , vseki si e svoboden da si pishe kakto si iska ;) ako ne mojeshe da pishe taka , shteshe da e izhvarchal otdavna ot foruma :P

 

P.S. Vic i Emo sorry mnogo za maimunicata , no ne moga da pisha na kirilica ot toia komp , za posledno mi e ;) hobeshtavam ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest krasimir_01

Men лично това зеленото не ме дразни в началото ми беше странно ама човек така се отличава от останалите по нещо ама колеги човека доста се е потрудил да разрови мненията на slus4o ако със същото усърдие търси инфо за марката ще сме N1 ;):huh::P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest F18 Hornet

Ми на 21 март е първа пролет ,началото на зодиака , рождения ден на Аертон Сена и на Лотар Матеус :huh: .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest iceman1234

Ми на 21 март е първа пролет ,началото на зодиака , рождения ден на Аертон Сена и на Лотар Матеус :P .

Егати и темата, егати и отговора! ;) С 2 думи при нас е весело! :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ZERO

Уаа-а, сега скивах темата, направо нямам думи :bye: ,

епа наистина ли толкова много ли ви дразним с някъв си цвят,шрифт и center-a ;):rolleyes:

ужас направо не сe понасям че така ви лазим на всички по нервичките ;)

 

Уаа-а, сега скивах темата, направо нямам думи ;) , епа наистина ли толкова много ли ви дразним с някъв си цвят,шрифт и center-a :P:thumbs1:ужас направо не сe понасям че така ви лазим на всички по нервичките :P

 

така сякаш по-добре ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest mastorpetko

Ми на 21 март е първа пролет ,началото на зодиака , рождения ден на Аертон Сена и на Лотар Матеус ;) .

;) Този отговор определено е най-ясен и точен ;) Евала!Иначе пуснах и аз едно мнение с дясно подравняване и с червени мазни букви, да видя, дали някой ще ме нахока, ама не :D Супер, уважавам толерантрността и търпимостта. Няма да чопля повече по темата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest TheDevilTwin

Вече си имаме и детективи из форума ;) Отсега нататък внимавайте, как пишете, че ще има санкции:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest slus4o

Уаа-а, сега скивах темата, направо нямам думи ;) , епа наистина ли толкова много ли ви дразним с някъв си цвят,шрифт и center-a ;);)ужас направо не сe понасям че така ви лазим на всички по нервичките :D

 

така сякаш по-добре ;)

:P:D;):D емоиконките изглеждат като джудженца :P:D;):P;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...