Jump to content
Guest katlak

Civic от Холандия?

Recommended Posts

Guest katlak

Здравейте! Решил съм колата да е Civic 98 г. и сега ми предлагат да ми докарат такава от Холандия!!! Нещо съм скептичен ама не знам. Въпроса ми е как стои въпроса със мито/ддс на японките, аз имам инвалид. Чух че има английски сглобки и на тях би трябвало да няма мито като на японките, но не съм в час. Другото което е какво да гледам при покупката, какво е състоянието на колите в Холандия и кой двигател е за предпочитане? Благодаря

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ASRACING

Кола от Холандия не е за предпочитане. Купувал съм от там, и са се много уморени, много километри, освен ако не е ударена. Последните са за предпочитане. А относно митата е изписано доста, прегледай старите теми и търсачката.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest kyryl

На мен ми искаха мито от 2733 лв. за сивик 90 коня , мисля че е доста по-разумно да я вкараш на инвалид щом имаш такъв,малко е разправия но все пак това са доста пари.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest katlak

А вярно ли е , че тая английската е по-лошия вариант от гледна точка на двигател/части. Питам защото съм се напатил от екзотични автомобили, на които не можеш да им намериш части?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ASUSfen

А вярно ли е , че тая английската  е по-лошия вариант от гледна точка на двигател/части. Питам защото съм се напатил от екзотични автомобили, на които не можеш да им намериш части?

<{POST_SNAPBACK}>

Мисля че двигателите са си Хонда и няма ядове , но купето е роувър , за тях със сигурност няма тунинг части , нито кристални фарове и стопове , нито прагоове и брони (само преправяне)

Ади хората с англичанки да си кажат

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest japan

А вярно ли е , че тая английската  е по-лошия вариант от гледна точка на двигател/части. Питам защото съм се напатил от екзотични автомобили, на които не можеш да им намериш части?

<{POST_SNAPBACK}>

Мисля че двигателите са си Хонда и няма ядове , но купето е роувър , за тях със сигурност няма тунинг части , нито кристални фарове и стопове , нито прагоове и брони (само преправяне)

Ади хората с англичанки да си кажат

<{POST_SNAPBACK}>

части за ремонти се намират - тампони, амортисьори.

проблем са май едногабаритните части фарове, калници, брони то това май важи и за Японския вариант.

 

това което каза ASUSfen е така за "британски" сивик тунинг части за екстериор/интериор няма или поне не сам попаднал на такива.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest pepi
Отговорено (Редактирано)

Англичанките по принцип са малко събирани. Генератор "бош" серво на спирачките лукас - Английски, но няма значение. Моторът си е "хонда" Части има скъпи и ефтини. Аз съм си доволен. Митото е около 1300 лв. до 90 коня.

Редактирано от pepi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest vesko_m
Отговорено (Редактирано)

 

Мисля че двигателите са си Хонда и няма ядове , но купето е роувър , за тях със сигурност няма тунинг части , нито кристални фарове и стопове , нито прагоове и брони (само преправяне)

Ади хората с англичанки да си кажат

<{POST_SNAPBACK}>

...

това което каза ASUSfen е така за "британски" сивик тунинг части за екстериор/интериор няма или поне не сам попаднал на такива.

<{POST_SNAPBACK}>

как да нема тунинг части :drunk: на miho колата отзад да сте я виждали :(

лошото е че цените са им в английски лири и ги чакаш да додат от острова.

 

но принципно си е верно, че избора на тунинг глезотийки за тех е много по-малък

Редактирано от vesko_m

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ASRACING

как да нема тунинг части ;) на miho колата отзад да сте я виждали Виждали сме я но тези стопове са от Акорд. Най добре си купи Made in Japan ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest katlak

Най добре си купи Made in Japan :unsure:

<{POST_SNAPBACK}>

Да де ама с митото става дебело, а и това са си грешни пари на държавата!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest edikoisi

Най добре си купи Made in Japan :P

<{POST_SNAPBACK}>

Да де ама с митото става дебело, а и това са си грешни пари на държавата!!!

<{POST_SNAPBACK}>

 

според мен за покупка на хонда грешни пари няма :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Rust

Нали имаш инвалид ? к'ъв ти е проблема. На инвалид излиза по-евтино дори и кола с евро1 да си вземеш ...Верно докато се оправиш с митници не е приятно , но има ли приятна бюрократична история ? ... просто тука освен останалите гадости имаш и митници :unsure:за парите които се спестяват си заслужава ....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...