Jump to content
Guest APOLON

АВТО МОРГА

Recommended Posts

Guest APOLON

Здравей те колеги ,мисля че темата ще е интересна.Някой от вас знае ли къде има авто морги за Хода специално, или за японски автомобиле? Някой може ли да ми каже къде в софия се намират автоморгитеБлагодаря :thumbs::plane:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest VTEC Inside

Здравей те колеги ,

 

мисля че темата ще е интересна.

 

Някой от вас знае ли къде има авто морги за Хода специално, или за японски автомобиле?  Някой може ли да ми каже къде в софия се намират автоморгите

 

Благодаря    :lol:  :dry:

<{POST_SNAPBACK}>

И за мен ще е интересна ама дано да има включвания, че и аз не ги знам ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

аз ще ви кажа, ама ще отидете и ще изкупите всичко и аз после като отида не само няма да има нищо ами каквото е останало ще е на астрономическа цена:lol:една такава астрономическа оглозгана морга е Каян на бул. Кл.Охридски след бившото обръщало на трамвай 2 и 19, блокове 7-8-9 на Студ.Град - продължавате нагоре към околомръсното, след 2 завоя в дясно има автокъща и в същия двор има и хонда сервиз, с доста коли из двора

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest darius

А стига бе!Този Каян да не е арабин?Едно време като бях студент продаваше разпарчетосани хонди,после беше в Горна баня или там някъде. :lol: Ако е този,значи е един от големите фенове на марката.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest kkk

Същият и дере кожи за разни дреболии...нищо против него ама как кръщават цените там ... особено като кажеш че по магазините не си намерил нещото и се надяваш на втора ръка..ама то си е за мен де като не ставам за пазарлъци..:lol:.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest eDaniel

Като слизаш от Цариградско към Дружба завиваш надясно и след N метра вдясно има една морга, от която си купувах части за седанчето :) Благодаря на darcosi че помогна с ноу-хау :)

Освен това - големите морги около Враня (Анкол например).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest greenwather

Като слизаш от Цариградско към Дружба завиваш надясно и след N метра вдясно има една морга, от която си купувах части за седанчето  :) Благодаря на darcosi че помогна с ноу-хау  :)

Освен това - големите морги около Враня (Анкол например).

<{POST_SNAPBACK}>

а пусни някоя снимка да видим до каде стигна с таз кола бре . само се губиш никакъв те няма :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest frisko
Отговорено (Редактирано)

Като слизаш от Цариградско към Дружба завиваш надясно и след N метра вдясно има една морга, от която си купувах части за седанчето  :D Благодаря на darcosi че помогна с ноу-хау  :P

Освен това - големите морги около Враня (Анкол например).

<{POST_SNAPBACK}>

Единствената Хонда в тази морга е Сивик седан 4г Редактирано от frisko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...