Jump to content
Guest avtointerior

Автотапицери

Recommended Posts

Guest avtointerior

Над 100000 варианта за претапициране на салона Ви от

естествена, изкуствена кожа, дамаска и комбинации от трите

 

Ремонти на:

- увиснали тавани

- маншони скоростен лост

- волани - еърбег

- седалки на мотори

Смяна на детайли:

- протрити седалки

- дупки от цигара

- изцапано или скъсано

тел:0885912258,0885912295

София, кв.Гео Милев – ул.Хр.Максимов № 31

www.avtointerior.hit.bg

ICQ: 482861727

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Policman

Над 100000 варианта за претапициране на салона Ви от

естествена, изкуствена кожа, дамаска и комбинации от трите

 

Ремонти на:

- увиснали тавани

- маншони скоростен лост

- волани - еърбег

- седалки на мотори

Смяна на детайли:

- протрити седалки

- дупки от цигара

- изцапано или скъсано

тел:0885912258,0885912295

София, кв.Гео Милев – ул.Хр.Максимов № 31

www.avtointerior.hit.bg

ICQ: 482861727

 

Публикувано изображение

Нещо цени,това-онова :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest avtointerior

Нещо цени,това-онова :ph34r:Кажи конкретно какво те интересува, за да ти дадем точна информация.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

вие вярно сте ми под носа, ще видя да мина някой ден - само дето работното ви време съвпада с моето (и с на повечето работещи хора)между другото, това не го разбирам - каква е идеята на търговията и услугите да работят вторник от 14 до 18 примерно - кой ще отиде тогава да се подстриже примерно ... извинявам се за :ph34r:-аpolicman, кажи да питам нещо ако те интересува на място

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest avtointerior

вие вярно сте ми под носа, ще видя да мина някой ден - само дето работното ви време съвпада с моето (и с на повечето работещи хора)между другото, това не го разбирам - каква е идеята на търговията и услугите да работят вторник от 14 до 18 примерно - кой ще отиде тогава да се подстриже примерно ... извинявам се за :ph34r:-аpolicman, кажи да питам нещо ако те интересува на място

Работното ни време е:Понеделник - Петък 09.00 - 18.00Събота 10.00 - 15.00

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ripper

А едно претапииране на тавана (има лук които има капак и сенниците) с плат какви пари е :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest avtointerior

А едно претапииране на тавана (има лук които има капак и сенниците) с плат какви пари е :ph34r:

120 лв. демонтиран

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lookcho

и аз съм за ама кой ще го свали и за колко парички :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest kicko

А пък мен ме интересува за волан. Без airbag-а, само около него.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest avtointerior

А пък мен ме интересува за волан. Без airbag-а, само около него.

80 лв. - естествена кожа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Ами кажи за седалки , два броя за Сивик 5-та генерация с изклуствена и с естествена кожа кактоси го дал по снимката , като ми кажи и цена без кожата ако аз ти я донеса ???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest avtointerior

Ами кажи за седалки , два броя за Сивик 5-та генерация с изклуствена и с естествена кожа кактоси го дал по снимката , като ми кажи и цена без кожата ако аз ти я донеса ???

Здравей,изкуствена кожа - 280 лв. - дветеестествена кожа - 600 лв. - дветеНе работиме с материали на клиента, защото не сме сигурни в качествата им и могат да възникнат проблеми при изработката.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Ами кажи за седалки , два броя за Сивик 5-та генерация с изклуствена и с естествена кожа кактоси го дал по снимката , като ми кажи и цена без кожата ако аз ти я донеса ???

Здравей,изкуствена кожа - 280 лв. - дветеестествена кожа - 600 лв. - дветеНе работиме с материали на клиента, защото не сме сигурни в качествата им и могат да възникнат проблеми при изработката.
Какво гаранция даваш за кожата и има ли значение цвета или цвета на велура / плата посредата ???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest avtointerior

Какво гаранция даваш за кожата и има ли значение цвета или цвета на велура / плата посредата ???

Цвета на велура / плата посредата не е от значение. Гаранция за изработката даваме 1 година. Кожата с която работим е италианска, сертифицирана специално за автомобилни салони и издръжливоста и е колкото на орегинален салон /все пак издръжливоста и зависи от начина на експлоатация, натоварване и третиране/.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ASUSfen

avtointerior, Здрасти , би ли постнал повече снимки на вашата работа , още седалки , волани и т.н. Цените ми ви се струват добри ( в смисъл немалки ) , но ако и работата отговаря няма лошо :cool: П.С. А защо тук пишете , че карате Хонда , а в един друг форум пишете Астра ..... :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest avtointerior

avtointerior, Здрасти , би ли постнал повече снимки на вашата работа , още седалки , волани и т.н. Цените ми ви се струват добри ( в смисъл немалки ) , но ако и работата отговаря няма лошо :cool: П.С. А защо тук пишете , че карате Хонда , а в един друг форум пишете Астра ..... :D

Здравей, аз съм с Астрата, колегата караше Хонда, а третият за сега е пешаходец ;)за съжаление нямаме снимки на всичките ни работи. Седалката със сиво и черно е мостра и е при нас в ателието - ако имаш възможност мини да я видиш - снимките не винаги показват качеството на изработката.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest dimy

айде и аз да питам за тапициране с естествена кожа салона на сивик купе 6-та

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

 

става въпрос за предни , задни седалки и има малко на вратата вижда се на снимката като искъм да е в два цвята черно и слонова кост

 

интересува ме и времето на изпълнение на поръчката

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest avtointerior

айде и аз да питам за тапициране с естествена кожа салона на сивик купе 6-та

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

 

става въпрос за предни , задни седалки и има малко на вратата вижда се на снимката като искъм да е в два цвята черно и слонова кост

 

интересува ме и времето на изпълнение на поръчката

Цените са слеДНИТЕ

ИЗЦЯЛО ЕСТ КОЖА 1400ЛВ

ИЗК КОЖА 600

КОМБИНАЦИЯ 1000

МОЖЕ ДА ТИ НАПРАВИМЕ ИНДИВИДУАЛНА РАЗРАБОТКА/УНИКАЛНА/ЗА ТЕЗИ ЦЕНИ

ИЗРАБОТКАТА Е ЗА 4ДНИ

АКО ИСКАШ МИНИ ДА ВИДИШ МОСТРИТЕ/ИЗБОРА Е МНОГО ГОЛЯМ/

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest surr3a1

Аз си направих корите на вратите при тези хора. Станаха за 2 дена. Имат наистина доста голям избор от материали.Много съм доволен. Супер красиво стана направо не мога да им се нагледам. Който ме познава и по-точно колата ми знае за какво ставаше на въпрос преди :(. Вече няма за какво да се заяждате ;).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest D16A8

Верно много добре!На мен хората ми изглеждат сериозни и работата им е добра. Не разбрах само едно: цената за тапициране на седалката какво включва?- цялата седалка или страничните бордове, както е на снимката им?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest avtointerior

цената за тапициране на седалката какво включва?- цялата седалка или страничните бордове, както е на снимката им?

Цената е за цялата седалка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest D16A8

цената за тапициране на седалката какво включва?- цялата седалка или страничните бордове, както е на снимката им?

Цената е за цялата седалка.
Мерси. А само бордовете отстрани?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest avtointerior

Мерси. А само бордовете отстрани?

То, ще стане малко като "стара чанта с нови дръжки" :angry: .А бордовете трябва да ги видим, защото е много относително какво, ще им правиш /двоини ли са, не са ли, само на облегалката ли искаш да сменяш или и на седалката, възглавничката, ще се прави ли отстрани и т.н./ Редактирано от avtointerior

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest D16A8

Мерси. А само бордовете отстрани?

То, ще стане малко като "стара чанта с нови дръжки" :angry: .А бордовете трябва да ги видим, защото е много относително какво, ще им правиш /двоини ли са, не са ли, само на облегалката ли искаш да сменяш или и на седалката, възглавничката, ще се прави ли отстрани и т.н./
Разбирам. Имах предвид да стане като полукожен салон. Мерси за отговора :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Vensell

Здравейте ,Моя въпрос е следния,имам civic Д13Б2 93г. 3бр. врати имам огромното желание да му претапицирам пода със сив "мокет",оригиналния е изпокъсън, доста захабен,така че съм се ориентирал да го сменям,колко ще ми струва?въпроса ми е към колегата "avtointerior" ,предполагам и други ги интересува...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest avtointerior

Здравейте ,Моя въпрос е следния,имам civic Д13Б2 93г. 3бр. врати имам огромното желание да му претапицирам пода със сив "мокет",оригиналния е изпокъсън, доста захабен,така че съм се ориентирал да го сменям,колко ще ми струва?въпроса ми е към колегата "avtointerior" ,предполагам и други ги интересува...

Здравей, най-добре е ако имаш възможност да минеш да видим за какво става дума, защото от под до под има голяма разлика. Претапицирането на под е желателно да се прави в по-топло време, за да може лепилото хубаво да изсъхне, в колата да няма влага, за да хване добре, а и да не ти мирише в колата. Това можем да те посъветваме за да стане качествено, а иначе ти си решаваш :) .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Vensell

Здравей, най-добре е ако имаш възможност да минеш да видим за какво става дума, защото от под до под има голяма разлика. Претапицирането на под е желателно да се прави в по-топло време, за да може лепилото хубаво да изсъхне, в колата да няма влага, за да хване добре, а и да не ти мирише в колата. Това можем да те посъветваме за да стане качествено, а иначе ти си решаваш :) .За мириса в колата не ме притеснява толкова ,колкото финансовата част на нещата:P Ако все пак се окаже ,че не е по силите ми , то и жените сега нали знаете зима - ботушки,якенца :P ,та може да го оставим за пролетта,но аз все пак ще пробвам и ще мина някой ден да видите и да кажете вашата "присъда".Няма да е лошо ако можете една карта да сложите да се ориентирам..аз съм от щата Люлин. Факт е, че пожелахте да я видите,а не ме отказахте веднага, е добро начало. :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest avtointerior

За мириса в колата не ме притеснява толкова ,колкото финансовата част на нещата:D Ако все пак се окаже ,че не е по силите ми , то и жените сега нали знаете зима - ботушки,якенца :D ,та може да го оставим за пролетта,но аз все пак ще пробвам и ще мина някой ден да видите и да кажете вашата "присъда".Няма да е лошо ако можете една карта да сложите да се ориентирам..аз съм от щата Люлин. Факт е, че пожелахте да я видите,а не ме отказахте веднага, е добро начало. :D

Абе и мириса не е за пренебрегване, едно е да караш 3 дена с отворени джамове и да изветрее или на парно една седмица та и отгоре на затворени, но в този случай влагата е по-основното. На този сайт има карта, ако решиш да минеш е добре да се обадиш предварително, защото при по-големи поръчки взимаме салона /примерно/ от паркинг или гараж на клиента и може да се разминем.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest dimy

преди

 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

 

сега

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

 

аз съм доволен мириса не е чак толкова неприятен можеби щото ми е запушен носа :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер са станали :) ПП: Искам да попитам само за корите на вратите по точно кадето се подпира ръката колко ще струва горе долу и за колко време може да стане?(с кожа)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest dimy

мойта цялата я направиха за 3 дни предполагам че за ден ще я направят а за цените вж в icq-то им 482-861-727еи и телефон +359 (885) 912258

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ударим едно рамо... топка и маншон на скоростния лост - добро изпълнение.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извиняваме се за неудобството на всички посетили новият ни сайт, но явно известно време, ще е така :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега каква е цената за претапициране /обличане на авто волан

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поради ред лични причини се отказахме от тази услуга.Предлагаме я само като екстра при направа на цял салон.Изработката е на наш колега /тестван многократно/.

Ако искаш мога да ти дам телефона на един в емил марков, който ми го хвалят доста. Аз ще карам тиграта на жената там другата седмица и мога да ти дам лично мнение след това. Ако искаш му звънни:0887631880 - Юли Редактирано от manniakk

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...