Jump to content
hndcvc

Дърпа на дясно?

Recommended Posts

Здравейте , колеги. Имам един проблем още от много одавна , но до сега не му обръщах внимание. При по-висока скорост колата ми дърпа надясно...До скоро мислих , че е от гумите защото бяха криви , но сега съм си сложил 4 чисто нови зимни гуми и съм сменил и джантите. Балансирани са гумите , джантите са идеално прави. На какво според вас може да се дължи? До към 80-90 км/ч не се усеща особено , но по магистралата като кача на 130/140 направо си ме заболява ръката да го стискам тоя волан , дърпа си много сериозно надясно. И още едно въпросче: възможно ли да е заради хидравличната рейка , защото наскоро установихме , че е просълзило малко масалце от там. Майстора ми каза , че и тя е потенциален пътник и тя също много ме притеснява. Четох из форума някой страшни неща за тея рейки , че някои от тях не подлежат на рециклиране , а на старо си било цяло приключение да се намери читава. Ако можете и за нея да ме насочите и дали има връзка с това "увличане" надясно , че така като гледам скоро и тя ще изреве. Иначе мисля да регулирам предницата та да видя дали ще "влезе в правия път" колицата.

п.п. Сивик 5та хетч (D13B2) 95г.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега при мен има почти същия проблем...смених зимните гуми и почна да ми дърпа на дясно..сиг е от гумите а за теб бих казал да си направиш реглаж и ще излезе какво ти има :))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам 6-та и 7-ма генерация Civic-и, на тоя от 7-та колата дърпаше надясно - решението се оказа скъсан/сплескан тампон на окачването. Може и при вас да е тоя случая.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря , ви колеги. Утре ще направя реглаж на предница и ще видя как ще е положението , а и ще ги накарам да ми прегледат цялата ходова част

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...