Колеги, пускам темата, тъй като по някаква причина, търсачката на форума отказва да ми открие подобна тема. Не намира тема дори с думата хонда, ебаси!
Как да е. Колата беше би ксенон. Късите приключиха преди 3 години. Смених ги с осрам лед. Не е кой знае какво, а уж добри. Сега изгоря и дълга светлина. И като съм свикнал добрата видимост на ксенона се чудя какво и как сложа за да има конкурентност. Пак лед, да се моля да открия добър ксенон на приемлива цена. Що ли?
Приемам спод