Jump to content
ВесКо

Навигация 2006-2008г. за коли 2003-2005г.

Recommended Posts

Карам без диск и винаги загасва след определено време. Единственото изключение е след като запаля, ако оставя екрана, който пише, че няма диск, той няма да загасне.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравеите колеги може ли някои да ми прати снимки и схема как да я закача .kadiev_1984@abv.bg това ми е ймела .  моята е 2.4 бензин 2003 има нави но изкам да го сменя тази е от дизелов двигател . балагодаря предварително

20210522_212536.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

@кадиев Някъде в тази или друга тема колегите бяха споделили, че бензин и дизел не са взаимозаменявми. Изхождайки от там обаче, че за монтаж на китайски андроид за бензиновите модели е болт он а за дизела се преправя малко едната букса, може и да ти се получат нещата. Дано някой да го е правил и ти даде нужното инфо.

Успех.

Редактирано от Ivan_Ch

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
On 2/5/2019 at 11:12 PM, Tokio said:

На навигация от префейс няма начин да се качи карта на България. Оригиналната ти навигация може да се ремонтира и ще забравиш, че някога се е повреждала. Мисля, че мога да помогна, но съм ти далече.

здравей колега,виждам че поста е доста старичък ,но аз съм нов във форума.

дидвидито на моята навигация заби и вместо да върти диска опира в дъното и се надра,та писали сте че можете да поправите такава навигация,

ако всичко е наред при вас и още можете да помогнете за този проблем ще съм благодарен.

ето това е дивидито префейс дизел 2004г.

гжж.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата ти е преди фейса, няма начин да се качи карта на България. Та в този ред на мисли, дали си заслужава да се ремонтира ДВД-то?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, някой може ли да ме насочи къде в Пловдив могат да ми инсталират камера за задно виждане в екрана на оригиналната навигация ( Акорд 7, 2007г.). 

Благодаря предварително. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Букса за DVD-то имаш ли колега? Ако имаш можеш да се справиш и сам. На седана е по-лесно от колкото на комби.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, идея си нямам дали имам букса за двд-то. Къде се проверява? Проблема е, че технически изобщо не съм грамотен или пък сръчен. 

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@leodes24 потърси някой, който се занимава с такова неща. Ще ти я сложи набързо и без драми. Ако не си наясно - по добре не пипай :) Аз така потроших някои неща по моята кола 😁 Не беше за камерата, за друго. У гледах клипчета, четох теми и т.н. Ама счупих някои неща и се наложи да ходя на майстор. Уж просто и лесно ама...

Аз лятото си слагах камера. Момчето ми взе 100 лв. за монтажа на камерата и DRL модул, като модула и той влиза в цената. Ако слагаш само камера става бързо от такъв, който знае какво прави. И едва ли ще ти вземат повече от 20 - 30 лв. Но за съжаление не мога да ти кажа за Пловдив. Виж влез във Фейсбук групите на Хонда Акорд. Има доста момчета от Пловдив. Даже уикенда имаше сбирка на Акордеонистите там :) Успех :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)
На 10.07.2016 г. at 16:56, crown_bg написа:

ето и файлът:

 

https://drive.google.com/file/d/0B8NEaPsg8Oeib3FfTjVWUFpVckU/view?usp=sharing

 

Не мога да разбера, защо да не може да се качват файлове с размер по-голям от 2МБ. В този случай, смятам че темата освен доста интересна, е и важна, а този файл осмисля цялата идея, и не мога да го кача...

  Здравей колега, този файл наличен ли е още?

Редактирано от dindin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, да, прати ми мейл и ще ти го изпратя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 24.03.2019 г. at 0:47, Tokio написа:

Колега, преди да започнеш да събираш нужните ти неща, най-напред намери някой, който да ти ги монтира в колата, защото си е голяма играчка. Аз съм го играл този филм с моята кола, но не бих се хванал отново дори и срещу сериозно заплащане.

Здравей колега, имаш ли снимки на преработваните букси?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 33 минути, crown_bg написа:

Здравей, да, прати ми мейл и ще ти го изпратя.

prodan1981@abv.bg 

Благодаря много🙂🙂🙂

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това излиза на работещ двигател.Кабели преработени двд и панел сменени от английска ръчия режим на климатика го няма ,всичко дуго работи.Някакви идеи?

inbound3590137626119365905.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 3.06.2022 г. at 8:45, prodan1981 написа:

Не мога да разбера, защо да не може да се качват файлове с размер по-голям от 2МБ

 

Пратете ми го на dindin@abv.bg, ще го кача или пробвайте пак. Благодаря. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добър ден,купих фейсова навигация за подмяна на моята префейсова ,прочетох всичко по темата и разбрах че няма да се спрая с тази операция.

ще съм благодарен ако ме насочите къде\кой може да ми я монтира за град София.Благодаря.

ходих в AVITEL,категорично отказаха.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
On 10/7/2020 at 8:38 PM, mimiron3 said:

Да, прочетох го, но мислех, че може би някой е излъгал системата. Междувременно го направих, като смених само механиката на сд - то. А не знаех, че съм го постнал два пъти. Заби ми телефона точно като го написах и дадох send. Извинявам се от името на Андроида, дето забива в най - неподходящия момент. Благодаря за отговора. 

здравейте,защо прехврълихте само механиката.

лесно ли става и защо не сложихте новото СДи,заради различните букси ли.

тъча работи ли след това.

благодаря.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
On 4/5/2016 at 9:45 AM, crown_bg said:

Навигационен дисплей за ляв волан, не мисля че ще намериш, но ако намериш според мен няма да е под 500-600лв. в най-добрият случай, говорим за запазен екземпляр. Ако случайно намериш щатски, според мен има шанс да не тръгне без код, тъй като те са със код против кражба, така че внимавай.

Точно така

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте моля за помощ.имам шанс утре да деомнтирам от една фейсова 7ца дизел навигацията и да я прехвърля на мястото на моята предифейсова навигация

ако има начин някой да помогне с това да даде насока кои кабели  се режат и кои могат да се демонтират от колата за да се запози най добре инсталацията.

ако я демонтирам кадърно ще ми трябва помощ и са инсталирането й.

благодаря предварително на всички.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЗДРАВЕЙТЕ КОЛЕГИ.по невнимание или понезнание допуснах грешка.след поставяне на нов диск за навигацията по време на ъпдейта й, на фейсова 7ца акуомолатора падна,а двигателя не беше запален,колата съвсем изгасна...ииии ъпдейта беше прекратен,какво следва.излиза някакво меню и до там...

БЛАГОДАРЯ.

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
On 7/10/2016 at 4:56 PM, crown_bg said:

Здравейте колеги, вече зрял и презрял ще кача файл, който ще покаже как стават нещата с качването на Нави от Фейс на Преди-Фейс.

Събирал съм информация 2 години, след последният опит успях и всичко, което исках да работи работи. Това което не работи са гласовите команди и блутуута, което не е болка за умиране.

Информацията е събирана от различни форуми, преведох я, сглобих я. Държа също да кажа, че моят принос е както снимков, така и технически. Много играчка беше, много нерви, и спирам до тук...ето и файлът:

 

https://drive.google.com/file/d/0B8NEaPsg8Oeib3FfTjVWUFpVckU/view?usp=sharing

 

Не мога да разбера, защо да не може да се качват файлове с размер по-голям от 2МБ. В този случай, смятам че темата освен доста интересна, е и важна, а този файл осмисля цялата идея, и не мога да го кача...

здравей колега,голямо лутане с тая подмяна на навигацията...виждам че темата е стара но проблема с намиране на инфомация си остава труден.

много ви моля ако имате още материалите по подмяната ,връзването на новите букси и всичко нужно за успешното прехвърляне да ги направите достъпни отново.благодаря.

извинявам се на вас и на групата ако съм задал глупав въпрос,поздрави на всички.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги. Може ли някой да сподели с мен файла за преправянето на инсталацията от префейсова към фейсова навигация. Благодаря

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте,може ли и с мен да го споделите.Благодаря.

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги отдавна съм член, но само съм чел теми никога не съм задавал въпроси понеже основните неща в автомобилите са ми ясни поне на по старите без многото електроника.Въпроса ми е свързан с навигацията.Аз карам Акорд 2.2 ictdi sport se 2008г. фейслифт 30th без навигация възможно ли е японеца да е прокарал инсталация с букси за поставянето на навигация и да не ми се налага да правя разни интервенции с кабелите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление, НЕ. Няма чакащи букси зад радиото за монтаж на навигация. Даже ако минаваш от префейс на фейс навихация има преправяне. Бих ти предложил такъв андроид, но предвид, че си с дизел ще имаш проблем с климатика.

ae_1691416178288.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...