Jump to content
ВесКо

Навигация 2006-2008г. за коли 2003-2005г.

Recommended Posts

Привет колеги,

За съжаление не успях да достъпя нито една от снимките нито на Веско, нито на crown_bg (Sorry, the file you have requested does not exist.)
Някой може ли да ги сподели и да попитам от дизелов фейсливтов модел може ли да се използва дисплея и ДВД-то само или трябва да се вземат и допълнителни части?

 

Благодаря предварително!
Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От дизел става на бензинов Акорд.

Трябват ти:

дисплея, ДВД-то и малкия дисплей, който върви с пластмасата и двете средни духалки. 

Ааа и буксите!!! 

 

Не разбрах дали твоята кола има нави сега..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Провет ВесКо,

 

Благодаря много за инфото. Да, колата има навигация.

Надявам се да станат достъпни снимките, че така на сляпо не ми се бута много :) .

Поздрави!
 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, съжалявам за закъснелия отговор ...

Днес ми остана малко свободно време и разглобих ДвД рома, там открих и различих от снимките на колегата по-горе, че ДвД-то ми е от преди фейс лифта, но също така открих и няколко свободни кабели.

Явно са били от този интерфейс, за когото пише колегата ВеСко. Ако някой има представа и може да помогне от къде да си ги закупя да пише или друга информация...

Здравейте колеги.Първо адмирации за изчерпателната тема.Искам само да попитам има ли някакъв сериен номер дисплея за 2,2 дизел,защото от описанията за частите в чуждите сайтове не се разбира от каква кола са свалени.Моята хонда е дизелова и ми трябва фейсова козола от дизелов автомобил.Благодаря!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, колеги. 

 

Аз също не мога да отворя ръководството от crown_bg, с което обяснява как става прехвърлянето на фейслифтова навигация на кола преди фейс. Ако някой разполага с това ръководсто, моля нека го сподели.

 

Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

някой може ли да прати схема на свързване на кабелите на фейслифтова навигация към преди фейслифтова навигация на nbradatov@gmail.com. Ако някой е направил тази операция ще съм благодарен да ми снима начина на свързване на кабелчетата. Благодаря предварително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A ти кой си? Представи се, а също и колата. За схемите трябва да се ровя отново, а времето ми е малко. Ако си започнал операцията, кажи докъде си стигнал и ще помагаме

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Казвам се Николай. Живея в Бургас. От два месеца карам Хонда акорд 2004. Днес си взех навигация от кола след 2005 и съм стигнал до момента със снаждането на кабелите от буксата която е по малка на по новата навигация. Интересувам се кой цвят кабел с кой се снажда. На старата кабелчетата са 8 на брой на новата 7

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е с дизеловия мотор 140 К.с и има навигация

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като резнах кабелите на старата букса спря да ми работи централното от ключа и от ключалката, както и индикацията за светлини. Нормално ли е или съм прецакал нещо?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, нека да караме едно по едно. Най-напред кажи новата навигация от Акорд с какъв двигател е свалена. Трябва да е пак от дизел, ако е от бензинова кола ще прецакаш компресора на климатроника, защото управлението му минава през големия дисплей.

Редактирано от Tokio

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги. Казвам се Борислав Христов. Карам акорд 2.2.От 3 часа се занимавам с конверсията с навигацията, но едно нещо ме спря. На фейсовото аудио има една зелена букса вповече.... точно под куплунга за антената. Тя трябва ли да се захрани? Благодаря за отговора.

 

Изпратено от моят HTC One M9 с помощта на Tapatalk

 

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, вече и аз мога а се похваля работеща навигация в акорда. Супер благодарен и признателен съм на колегата Zlatozator! Да си жив и здрав и всичко най-добро ти желая! Такива, като теб осмислят идеята за форума! Поздрави! Изпратено от моят B3-A20 с помощта на Tapatalk

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой знае ли дали в диска за 2017 за източната Европа включва Турция? Благодаря предварително за отговора.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Със сигурност, НЕ!

Пробвана много пъти.

Можеш сам да се убедиш. С "курсора" на навигацията се разходи до Турция.

Редактирано от h5rov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, някой с нави може ли да ми каже дали джойстика има подсветка или само отстрани 4те лампички светят? Понеже вчеря съборих копчето и не се сещам светрше ли и то или не. Благодаря.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свети само около джойстка. 4 лампички в 4те посоки.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, и при мене е така, ама все си мислих че самите стрелки и надпис на джойстика светят.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги. Карам Акорд 7 2,2 дизел фейслифт с обикновеното радио и двузонов климатроник. Днес си закупих комплект оригинална мултимедия, двд-ром, гпс антена, субуфър, инсталацията за тях и горния малък дисплей от английски Акорд 7 2,2 дизел фейслифт. Как да направя конверсията?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом имаш всичко, монтираш всичките описани от теб неща и ги свързваш с инсталацията,която си взел с тях. Ако искаш да получиш по-точен отговор, трябва да зададеш по-точен въпрос. Надявам се да си взел и усилвателя, че без него няма да има звук.

Редактирано от Tokio

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Усилвателя също е при мен. Доколкото аз разбрах има кабели които трябва да се снаждат. Ако има някой който може да покаже кой с кой да съединявам и от къде да взема плюс и минус и за кое е необходимо това

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някой да е качвал нави от дизел 2007 на бензин 2003.интересува ме защото разбрах че имало някакви затруднения.някой от плд.дали я може гимнастиката

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото знам аз нави от дизел няма проблем. Но нави за дизел, трябва да е от дизел, заради управлението на компресора. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изпадат главно от фейслифтови дизели.искам да бодна една най вече за детето,да му пускам клипчета,но и да функционира де.някой ако е слагал от дизел на бензин,нека пише

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От дизел на бензин става. Но не мисля че освен нави през двд ще можеш да го използваш за мултимедия. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 20 часа, Nikito82 написа:

От дизел на бензин става. Но не мисля че освен нави през двд ще можеш да го използваш за мултимедия. 

Подкрепям, DVD-то е само за навигацията, не може да чете и възпроизвежда видеоклипове или филми.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 21 часа, dufosvti2 написа:

Изпадат главно от фейслифтови дизели.искам да бодна една най вече за детето,да му пускам клипчета,но и да функционира де.някой ако е слагал от дизел на бензин,нека пише

Колега, от къде ги намираш, че и аз съм мераклия за една след фейса, че моята е преди? 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да попитям нави от десен волан, може ли да се разменят бутоните за ауто, така че да са като за нормален волан? 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Формата на бутоните е различна и не могат да се пренаредят, но ако имаш бутони от друга навигация с нормален волан - става. Освен размяната на бутоните , трябва да се "пипне" и платката на климатроника, за да тръгне за ляв волан.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно трябва да се търси от ляв волан! 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам работеща навигация от дизел с ляв волан.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дами и Господа излезе новия пакет карти 2017-2018 Ver.3.C0. Споделям линк за теглене на пакета карти за източна Европа. След като го изтеглите го запишете на двуслойно ДВД 8.5 GB на най-ниската скорост. Пакета е за модели от 2006-2014 г.

 

https://drive.google.com/file/d/1dX2iC236TmTAB-VFZaqYI7y0biy1_qdi/view?usp=sharing

Редактирано от nbradatov
  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет, 

седя и се чудя дали да отворя нова тема, но с цел намаляване на спама, ще пробвам да сондирам за мнения първо тук. Ю

Искам да сложа навигация на Фейслифтовия си бензинов Акорд (2.0), но разбирам, че това по-скоро фантастика, защото фейс навигации от бензинов акорд са на практика като еднорозите - няма ги. 
За сметка на това има много от дизелови фейс акорди, но поради несъвместимост на модулите за управление на климатроника не може да се сложи навигация от фейс дизел към фейс бензин. 

Тази вечер препрочитам темата и виждам мнение 122 на ВеСко (

) и отново се замислям дали да би се получило.

Някой има ли сигурна информация дали климатроникът ще върви с комплект от Дизелов акорд фейслифт?
Ако не върви - дали мога да трансплантирам нещо от премиум аудио медията, която има колата ми от завода?

Благодаря предварително на всички, изявили мнение в моя помощ :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

Искам да попитам дали мога да разбера DVD с този номер 39540-SEA-G010-M1 дали е от Facelift  модел.

 

Т.е ще ми тръгне ли навигацията за България? 

 

Колата на която ще я монтирам е Accord 2.4 2005 година. в момента има навигация!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дай снимка отзад, тогава мога да отговоря.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 4 часа, ily_g написа:

Искам да попитам дали мога да разбера DVD с този номер 39540-SEA-G010-M1 дали е от Facelift  модел.

Не.

 

Преди 4 часа, ily_g написа:

Т.е ще ми тръгне ли навигацията за България? 

Не.

 

На втория въпрос бих добавил, че и да беше от фейс, пак няма да ти стигне само DVD-то, за да ти "тръгне".

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прочетох темата и знам, че ми трябва всичко обаче при положение, че DVD-то не е от Facelift няма смисъл от всичко друго. Продавача твърди, че било от модел 2006г.  https://www.olx.bg/ad/navigatsiya-honda-accord-7generatsiya-CID360-ID7bYtZ.html

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де колега, накарай го да прати снимки отзад и на ДВД-то и на конзолата, или умишлено не ги е снимал.

Питай го къде е бутона за аварийните, по него също се познава дали е фейс или не, но той не става за преди фейс, друга е буксата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отказах се от тази, ще си търся друга навигация!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...