Jump to content
goldbyrk

Подсветка табло 6-та

Recommended Posts

Здравейте колеги. От седмица издирвам крушките за подсветка на таблото, но навсякъде греда. От къде мога да си намеря?Някой дали има непотребни, останали му от замяната им със светодиодна лента. Самата крушка е 5мм.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай в Тех-Ко,имат голям асортимент от крушки.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си купих десетина от магазин за електроника във Варна.Самият балон е същият,но отдолу жичката или жичките(нямам спомен вече) е по-дълга.Просто я скъсих и навих и вече трета година си бачкат без проблем.Помня,че имаха няколко размера и бяха стотинки.Въпросъте,че ги има и вършат работа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То и аз в момента съм сложил някакви, въпросът е, че трябва да са 3вата, защото иначе идват по слаби като светлина от голямата "габаритна" крушка и седи петнисто. Това което намирам е 2 вата, търси се оригинални или някакви 3 вата, до 6-7 мм диаметър. Все на някой му е останала някоя друга, надявам се да намеря оригинални все пак... а в Хонда дали няма да има? Иначе съм обикалял по всички магазини и в нета рових, по сервизи обикалях и няма нищо подходящо, имал си късмет явно.

Редактирано от goldbyrk

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако искаш,пиши ми какви габарити(2мм,3мм или 3мм) и какви ватове ти трябват,ще отида да ги взема(ако има подходящи) и ще ти ги пратя по Еконт.Моите не са нито по-слаби,нито по-силни.Светят си точно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами трябват ми 5мм. диаметър, 3 вата., да речем 10бр.и повече да са не е проблем. Ако се намерят ще е супер, благодаря ти за предложението

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не можеш да си намериш аз също имам оригинални с фасунги от табло на части.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

днес си поръчах крушки 2,3вата, със дълги изводи, с диаметър 4,6мм. това най се доближава до оригиналното.Смятам да навия изводите на крушката, около изводите на фасунката, тррябва да се получи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...