Jump to content
koceto80

Honda Jazz

Recommended Posts

Здравейте имам следният проблем

След сваляне на акумолатора за зареждане на дисплея на радиото ми се появи текст ,,Enter code"

Какво да правя ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В момента се сещам само да си провериш в оригиналните документи ( manual) за кода, а ако го нямаш - обади се в Бултрако да ти го дадат по VIN кода на колата, срещу заплащане, предполагам. Също така, по проблема ти има писано във форума. Потърси и прочети!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам всички книжки но са на италиански въпреки че колата е произведена в UK,ako някой може да ми каже точно къде да търся (в ръководството на колата)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята е японка, документите са на швейцарски френски, но на заглавната страница, където пише име на първия собственик, номер на рама и т.н. има и код за радиото, написан на ръка. На мен никога не ми се е налагало да го ползвам, независимо, че и акумулатор съм сменял, налагало ми се е поне 5 пъти да го разкачвам през последната една година...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че кода за всички е еднакъв, някой да ти го даде ако го има. Аз за съжаление нямам книжка като купувах колата :( 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Погледни дали кодът не е записан на капачето на огледалцето в сенникът на шофьора/пасажера. Доста често го записват там, независимо каква марка е колата. Аз имах същият случай преди седмица и там го намерих. Ако го няма там пробвай в жабката, поне така четох в интернет като търсих за себе си какво да правя.

Иначе на моето радио(сивик 2004г) като натиснеш 1 и 6 едновременно и тогава пуснеш радиото ти изписва един код на 2 пъти по 4 символа през няколко секунди. Аз щях с него да се обаждам в Бултрако да видя дали ще ми помогнат, но след това намерих кода на огледалцето.

Успех.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...