Jump to content
Юлиян Петров

Дръжка за Сивик

Recommended Posts

Здравейте, карам Сивик 6 генерация англичанка и имам проблем с дръжките на вратите. Знаете, че много се чупят, което им е хроничен проблем. Въпросът ми е някой купувал ли си е нова дръжка и какви са му впечатленията за нея. В момента ми се налага да сменя задна външна дясна и поподнах на сайт в нета, където се продават нови по 35лв., не знам обаче, какво ще е качеството.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравей колега, 

аз съм сменял двете задни външни дръжки. Ако можеш от морга някъде да намериш я провери как е свалена и дали е читава. Ако е наред - стреляй смело. Относно нови, аз лично съм купувал задната лява от Юбико защото доста време търсих по моргите и нищо не намерих... Та, новата е ОЕМ, но трябва да ти кажа, че не съм впечатлен. 
35лв. е ок, ако можеш дай линк да видим кой е сайта :) 
Успех ;) 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ,също го имах този проблем,но с предните дръжки! Взех си нови(не оригинални)! Ако,правилата позволяват ,ще сложа линк ,на сайта от който ги взех! Като качество ,не са зле,аз лично от 2 години си ги ползвам и нямам оплакване! :)

Трябваше, малко да се отнеме материал ,там където ,се поставя ключалката,защото след като дръпнеш дръжката опира и не иска да се прибере докрай....post-6678-0-98807000-1449752317_thumb.jpg

 

 

 

Редактирано от JK_HONDA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пламене, все ще намеря въпросната дръжка втора ръка, но ще трябва упорито да позвъня на 10-тина търговеца, няма да получа снимки и ако не ми хареса доставеното, ще си платя доставката на дръжката в двете посоки. Аз лично не вярвам, че лесно ще се намери такава дръжка в перфектно състояние, все пак това е пластмаса на 16-17 години, какво може да се очаква от нея!? Що се отнася до линк, предпочитам да не поствам, за да не се сметне като реклама. Като изпишете "дръжка за хонда сивик" в google, при изображения ще попаднете на снимката на дръжката, съответно и на сайта.

 

Искам да попитам също, на живо новата дръжка също така гланцова ли е като на снимката на JK_HONDA или е матова?

Редактирано от Юлиян Петров

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дръжката е гланцова,но с една водна шкурка и спрей (мат ,колкото да покрие), стават все едно така са произведени! :) 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...