Jump to content
Markony

FAQ ЧЗВ касаещи газифицирането

Recommended Posts

Когато клиента тръгне да избира хардуер и софтуер за монтажника , нещата не отиват на добре...

 

  • Нагоре 1
  • Хаха 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги. И аз се сдобих скоро с HONDA CR-V год. 2011 RE5 2л.бензин ръчка. Относно газова уредба се свързах с Ник Газ - Николай от Варна.

Предложението е GasItaly. Четох добри отзиви за него. Вашето мнение? Предварително благодаря.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако бях на твое място, щях да се регистрирам в още няколко форума на други марки, и там да търся едновременно мнения за марката газова система и конкретния сервиз! Иначе, вероятността да получиш едностранен Feedback така е много голяма- отдели повече време в проучванията, че да стигнеш по уверен до отговорът!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговора, но нали бе писано , че първо залагаш на добър майстор и после се доверяваш на неговата преценка.

Нямам познания по газовите инжекциони и кой модел ще е най-подходящ за този двигател.

Може ли да се свържа с Markony. Телефон или тук ? Не съм участвал във форуми досега. Виждам, че също кара CR-V R20A2.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пиши му, или се чуйте.

Ще ти отдели време, а по-натам и ден за монтаж. Другото си е негова работа, а ти само ще я ползваш с благодарности.

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...