Jump to content
striking

Читав сервиз във В.Търново?

Recommended Posts

Здравейте, искам да направя пълен преглед/диагностика на един Accord 7th/2005, но в района на В.Търново.

Опитах се да намеря стари теми със сервизи, но не успях. Някой знае ли дали има добър сервиз, в който хората знаят какво правят и мога да им 

се доверя за преглед преди покупка?

 

Ако има вече такава информация някъде, моля извинете ме и ме препратете с линк.

 

Благодаря.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-удачния вариант според мен е да намериш някой отзивчив съфорумник, с когото да погледнеш въпросната хонда. До колкото знам в района на Търново няма официален сервиз и по тази причина където и да я закараш ..... ще я погледнат отдалеч визуално и ще ти вземат паричките.

Но решението все пак си е твое. Успех!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога да те насоча към човек, който най-вероятно може да ѝ направи компютърна диагностика. Той се занимава и с ремонти, но няма подемник и няма да може да освободи колелата (само на канал ако те устройва).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз намерих един сервиз който май се занимава с Хонди - http://www.imi-bg.com/?lang=bulgarian

Някой чувал ли е нещо за него?

 

Иначе мен ми трябват хора, които се занимават с хонда, за да знаят къде и какво да гледат, и да могат да направят компютърна диагностика, но и да разбират кво пише на нея... а не само ами да няма

грешки и това е. Защото поправете ме ако греша, но аз мога да си взема една букса и да си вържа телефона към колата и пак да прочета дали има грешки?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...