Jump to content
Костадин

Tuning фарове за Accord 98-02

Recommended Posts

Здравейте, колеги! Преди няколко месеца си харесах тунинг фарове, но не се реших да ги сменя обаче, сложих само ксенон. Миналата седмица бях на технически преглед и ми направиха проблем за ксенона. Казаха да го махна, понеже бил забранен или трябвало да сложа лупи. Никак не ми се иска да се връщам към обикновените крушки по обясними причини. Затова се връщам на варианта с тунинг фаровете (с лупи). Проблемът е следния, че в сайта, където съм ги гледал, пише Honda Accord USA (98-02). Не знам дали ще паснат с моите. На външен вид са абсолютно същите, но ми се струва, че американския модел са една идея по-тесни от тези на английските. Искам да попитам дали някой е правил подобна врътка или трябва да съм първия? Все пак става дума за около 400 лв, а има голяма вероятност да не станат. Ето я и моята кола и въпросните фарове - http://www.bktuning.bg/product.php?ProductID=3848

post-29571-0-80704900-1447875193_thumb.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бях ги гледал, но много не ми се ще оригинални фарове да се побългаряват. Само това ли е единствения вариант?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все пак провери, дали няма американски афтърмаркет за акорд еуро.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъй като ми стана любопитно относно съвместимостта на УСДМ с ЕУРО, допитах се до компания в САЩ, която снабдява магазини с такива части за абсолютно всички марки предлагани в САЩ, и ми потвърдиха че са 100% съвместими фаровете, стига да е с ляв волан. От тук нататък можеш да отидеш до БК Тунинг, или да им се обадиш и да ти потвърдят, или ибей откъдето можеш да си купиш готови с лупи.

 

Най-скъпите ще ти излязат около 500лв. с всичко, най-евтините на половина, но без лупи.

 

Успех!

Редактирано от crown_bg
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъй като ми стана любопитно относно съвместимостта на УСДМ с ЕУРО, допитах се до компания в САЩ, която снабдява магазини с такива части за абсолютно всички марки предлагани в САЩ, и ми потвърдиха че са 100% съвместими фаровете, стига да е с ляв волан. От тук нататък можеш да отидеш до БК Тунинг, или да им се обадиш и да ти потвърдят, или ибей откъдето можеш да си купиш готови с лупи.

 

Най-скъпите ще ти излязат около 500лв. с всичко, най-евтините на половина, но без лупи.

 

Успех!

Благодаря ти много, полезна информация, дано да е така наистина. Колата е с ляв волан, но преди време когато се обадих до бктунинг да питам дали ще станат при мен, ми отговориха, че не знаят и да попитам в Honda България. Аз ги попитах, но от там не ми обърнаха особено внимание, а отсекога, че предлагат само оригинални фарове и не знаят за тунинг фаровете.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знаят понеже не им е изгодно, та те не можаха да ми кажат колата ми има ли сензори за налягане в гумите...все пак отиди на място и ги помоли да се провери С едно оваряне на капака и просто налагане ще се види. Това което аз видях от дузина снимки и на двата модела, е че елементите и отворите за захващане са еднакви и са на едно и също място, отсезите също,  вече ти си потвърди на място.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря още един път! Когато ги взема и сложа (евентуално), ще пиша какво е станало, за да знаят и другите ако все пак някой тръгне по моите стъпки.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фаровете на акорд 98-02 за USA и Европа нямат нищо общо. Не знам какво ви кара да си мислите, че са съвместими. Купетата са различни и фаровете също.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фаровете на акорд 98-02 за USA и Европа нямат нищо общо. Не знам какво ви кара да си мислите, че са съвместими. Купетата са различни и фаровете също.

Амин!

2000-Honda-Accord.jpg Фаровете са за такава, нямат нищо общо с твоите. Още в първия отговор беше изяснено това.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз на моята си сложих от тия лупи и съм много доволен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз на моята си сложих от тия лупи и съм много доволен

Аз мисля, че съм виждал такива на една като моята, но ми изглеждат несполучливи. Можеш ли да ми пратиш снимки как изглеждат

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Аз на моята си сложих от тия лупи и съм много доволен

Аз мисля, че съм виждал такива на една като моята, но ми изглеждат несполучливи. Можеш ли да ми пратиш снимки как изглеждат

 

http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=97938 Ако искаш утре може и да снимам как стоят на колата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...