Jump to content
Viktor Ivanov

Д14а4 с винтов компресор

Recommended Posts

Митак да я следиш ... колко да я следиш... тая тема за мечтани коне от умрял матор с малко пари и нисък разход на гориво ? Ще я следиш докато на теб или някой друг админ му писне от писане на глупости. От темата станаха ясни няколко неща. Младежа далеч не е толкова запознат и технически грамотен. Далеч не е чел за това което иска да направи ( За справка ... аз за една тъпа Б16-ка четох няколко месеца преди да взема колата та чак до момента с пускането и ). Като цяло не знае какво иска. Приказките за кола дето върви и не гори са като за самодивите... само сме чували за тях. 4-то Все повече имам чувството , че темата е за чесане на езици ( пръсти ). 
Без лоши чувства и поздрави. 

П.П Ако се заеме да прави такова нещо човечеца ЗАДЪЛЖИТЕЛНО да качите темата в ПРОЕКТИ и да я закачите като ВАЖНА

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще е нещо невероятно, 1.4 турбо/газ/клима/икономична/бърза.... Избери си 2 от нещата за да е реално уравнението. Иначе ако човек разбира и може сам да си направи всичко, един такъв проект ще върви прилично с някоя Т3-45 или ГТ20-ка. От 2500 до 7000 ще си пълни без яд,като само се смени всмукателя....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Убихме му ентусиазма на момчето...........

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само не разбрах за кво Драго ми наби тоя минус :D

 

То и аз за 3 месеца три пъти умивах да слагам турбо,но 3к++ някак си не ми се инвестират кола,която не знам до кога ще карам ;) 

 

 

 

Колко е поръчков колектор за да се запази климатика 600-700 ? 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не бери грижа... двувалките не мрат толкова лесно ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То баш двувалките мрът наи лесно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко мре лесно,ако го предобриш....

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само не разбрах за кво Драго ми наби тоя минус :D

 

То и аз за 3 месеца три пъти умивах да слагам турбо,но 3к++ някак си не ми се инвестират кола,която не знам до кога ще карам ;) 

 

 

 

Колко е поръчков колектор за да се запази климатика 600-700 ?

 

Защото при тази краста с тюнинговането парите си летят така или иначе :) и не харесвам да се отказват младите заради това :) Те ти минус :)
  • Нагоре 2
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поне веднъж е правено в БГ. Ето един случай: http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=7584
Даже и клипчета има, само дето не се разбира мн мн с тогавашната снимачна техника. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер много мерси за линковете съветите и всичко като цяло. Проекта още го обмислям, след нова година някога ще го бъде ;).

 

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

 

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...