Jump to content
striking

Обява на Honda Accord Sport 2.0 от Германия

Recommended Posts

Здравейте, това не е първата ми тема с въпроси, но нали за това все пак е форума за да може, който разбира повече да помага на другите, че и те да се образоват малко :)

 

В случеят попаднах на една обява, която държа да отбележа че съм я виждал доста отдавна, явно още не е продадена. Не знам защо, е имам някакви докатки, но все пак

бих желал да изразите вашето мнение. Със сигурност изпускам нещо, което вие ще видите. Все пак 10 чифта очи виждат по-добре от 1.

 

Обявата е следната - Хонда Акорд. Може някой от вас да я знаят също така.

 

Ще пусна малко превод от обявата на немската част, за да е по-лесно за вас и да ви спестя време:

 

- Времето гуми на алуминиеви джанти, профила на приблизително 75%
- Последно обслужване: 03.2014 на 109 000 KM

 

Забележка:

2 около 1 х 1 cm повреди по боята на предния капак - закърпен, малка вдлъбнатина във вратата на пътника 

 

Не знам, колко "малки" са тези дефекти, поне на снимките не се виждат, явно така е снимано нарочно или кой да ти каже.

Цената на автомобила е доста добра ми се струва, ако е и на истински км-три е също много добре. Има някаква сервизна книжка...

 

Притеснява ме това, че незнайно защо вътре има сменени или боядисани елементи от колата в синьо  :punch: Малко е "дразнещо" като че ли... ама по-важното е защо е така.

 

Всъщност сега като се загледах, решетката отпред не е като на facelift, прав ли съм, че колата не е фейслифтова или не? Защото пише че е 2007  :punch:

 

Всякакви други коментари ще ми бъдат полезни по обявата, какво виждате вие, какво мислите за колата и т.н.

 

Благодаря ви! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата си е фейс, някой лигльо я е поциганил вътре, отвън тая решетка е по готина...Тая кола с докарване и обслужване ти е 16 000....Дай да ти дам перфектен к24 с два чифта джанти и нови зимни,газов инж. Романо на 20 хил.,уникална машина от швейцарско...13 500....Колата е последната преди фейса, края на 2005, тайп с...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По "външни видими белези" колцата е фейслифт, но СПОРТ версията (както е написано в обявата) и това е характерната за нея решетка пред радиатора. Сините детайли в интериора, са си оригиналните, преправени от мерак и може да не са боядисвани , а фолирани -тоест може да премахнеш слоя -питай.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А защо след като е 2.0 е с два ауспуха? И това май е доработка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен лично, това което е направил с интериора не е "циганийка". Човека е направил хубав контраст в цвета на купето. Като гледам ауспусите, си мисля че е правил и генерацията, или само е сменил накрайниците.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Синьото си е циганийка от всякъде, но все пак всичко е въпрос на вкус. Да беше сложил малко алкантара тук-таме, вместо това синьото. Потвърждавам мненията на колегите, фейслифт е колата. Решетката за мен поне е най-готината за акорд решетка. Като крайна цена, айде да не е 16к ама 15к лв ще дадеш. Според мен си струва, само ако има ш път така и така нататък и да я видиш. Ама специално да ходиш до там, трябва много да ти харесват сините пластмаси вътре... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

- Последно обслужване: 03.2014 на 109 000 KM

 

 

Притеснява ме това, че незнайно защо вътре има сменени или боядисани елементи от колата в синьо  :punch: Малко е "дразнещо" като че ли... ама по-важното е защо е така.

 

 

В книжката последното обслужване е на 07.01.2012 г.

 

Ако се вярва на това "Последно обслужване: 03.2014 на 109 000 KM" , първоначално са карани средно около 1500 км./месец, после 1100, а накрая....160 :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво имате предвид под "правил генерацията"? Гледам вътре е сложил и CD, за какво му е било нали колата чете мп3 или не?

bullkiller е това са 30к км за 26месеца, не знам защо ги смяташ по този начин, първо 1500км после 1000км и т.н. 

Ами гледам нали на книжката пише, че е сервизиран в сервиз на Хонда?

 

И не знам защо мислите, че ще излезе 15-16к. Колата е обявена за 6.490, ако се смъкне на 6000-6100, това са 12к, даже ако сложим 1000лв за докарване до БГ стават 13к. Не включваме разбира се,

разходите за обслужване, защото то и от тук да я вземеш пак ще дадеш тея пари. 

 

Между другото намерих една друга, която изглежда доста добре, малко по-скъпа е, но изглежда по-добре, по-запазена и има някакви гуми в багажника се вижда. Какво мислите за тази ОБЯВА 

 

И между другото, никой нищо не спомена за колата със синьо, от към гледна точка на дали изглежда запазена примерно, защото мен ми изглежда с малко изхабена тапицерия.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че тази обява стой поне от няколко месеца, ако това е от някакво значение... Но може и да бъркам, въпреки че с тези елементи, касетофона и черните джанти не бих я сбъркал.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

bullkiller е това са 30к км за 26месеца, не знам защо ги смяташ по този начин, първо 1500км после 1000км и т.н. 

Ами гледам нали на книжката пише, че е сервизиран в сервиз на Хонда?

 

 

Първа регистрация : 08/2007 , условно 0 км.

В книжката, последното обслужване е на: 07.01.2012 г., 80 303 км.

80 303 : 52 месеца= 1544,288461538462 км./месец и т.н.,  kapish? ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен втората обява повече ми допада. Не е променяна, а е както си е излязла от завода. Всеки си има вкус, както за решетки, така и за преправени детайли. Също при покупка на кола думите "Германия", "поддържана", "читава", "без удари" и "евтина" няма как да стоят на едно място. Цената се оформя и от общо състояние и екстри. При всички случаи купуваш "котка в торба" :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Под генерация, имам предвид че 2.0 е с 1 ауспух, а този с 2, което значи че е правена като тунинг най-вероятно. Няма как някой да каже от снимка какво е състоянието на колата, като боя, окачване, и прочее. Всеки си има вкус към цвят, тунинговане, и каквото му дойде друго в главата, да го направи както си поиска. Интересно е как някои знаят как и с каква боя, или фолио го е направил само от снимките, които като се зуумнат и се размазват. Определено не съм фен на фейслифтовата решетка и стокови джанти.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно не си купувал кола от джърмани, мираж е да ти стигнат 1000 лева за докарване, еле пък ако ти е за сефте...Загледай Швейцария, намери човек занимаващ се с това,подтотви 1500-1800 лева над цената и си ти....И последно въпреки, че някой може да рипне, к24 гори почти еднакво с к20, вървежа е несъпоставим, к24 има шеста...ако преглътнеш 70-90 лева за данък защо не гледаш гоуемия....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази кола е в обявите от мин. Януари 2015,когато започнах да гледам за моята... Ако колата е читава няма шанс да се задържи толкова време. На тамошния пазар добрите коли заминават за максимум 3-5 дена...

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Решетката от обявата, заводски се вгражда само на моделите Тype S и Еuro R.

В конкретния случай е монтирана допълнително на този 2.0спорт като аксесоар.

Допълнителното ЦД е слагано заради липсата на USB вход, както и че оригиналното чете само аудиоЦД и не мп3. Но си мисля, че с един усб адаптор всичко се решева доста по-лесно и удобно.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...