Jump to content
StormTrooper

Обърнати джанти

Recommended Posts

Здравйте колеги.
Реших да поразкрася малко Сивик-а, понеже джантите които има сега изобщо не ми допадат:

19695994126_5252656390_c.jpg

Приятел ми предложи да й сложа обърнати джанти, досега само 2-3 пъти съм виждал и то на снимки обърнати джанти. Може ли да ми пообясните за тези обърнати джанти? Къде и как се правят, какви пари ще ми струват г/д и изобщо заслужава ли си. И някой може ли да ми даде снимки на Сивик с обърнати джанти да добия представа как би изглеждата. :D
И ако си заслужава, какви размери ще са джантите ? Гумите на сегашните джанти са 185/60/14, ще мога ли да си ги използвам тях за обърнатите джанти? 
Благодаря предварително и извинете ако въпросите са малко тъпи, но не ги разбирам все още толкова нещата :D

Редактирано от StormTrooper
  • Нагоре 1
  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам става дума за Стоманени обърнати джанти...

 

http://s143.photobucket.com/user/scyler_01/media/SU1BRzAwMzQuanBn.jpg.html

https://ekhatch.files.wordpress.com/2009/10/4001301368_4769993188_o.jpg

http://i60.photobucket.com/albums/h38/egcmikey/12-30-08-003.jpg

 

Само да вметна че ако не я снижиш с обърнати джанти ще изглежда доста неугледно. 

Големия плюс е че изглежда добре и можеш лесно да експериментираш с цветове.

Редактирано от ZaRRicK
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за мненията, значи се отказвам от обърнати джанти, нямам намерения да смъквам колата. 
 

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега не мисля,че ще има проблем с джанти с голям борд.Хвърли по едно очо на ATS cup,Borbet A,Rota P45R3 и темите писани за коли с такива джанти.

П.п колега "Storm" мисля,че едни 15ки ще са идеални като гумата трябва да е нещо от сорта на 185/....:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз си карах маздата с такива джанти не съм има никога проблем,даже си пазя джантите и мисля да ги слагам на хонда като си купя.Стоиката на колата става съпер моите бяха 9ж задни и 8.5 предни 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

джантите се правят от 2 железни една.не мога да кача снимка за да ги видите

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има разлика между обърнати джанти и разширени такива железарки ;) гугъл ит ;)

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поразгледах и да - разширени железни джанти съм бил гледал. Та, къде могат да разширят джантите ? Гледах клипче:



Какво ще ми трябва? 4 железни джанти и 4 еднакви по дължина и широчина ламарини? Не съм тръгнал да го правя, може би в бъдеще.
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не си го правил никога, по-добре не се занимавай. Доста е вероятно да изгубиш много време и резултата да не е задоволителен. Обърни се към опитен гумаджия, като например колегата Basspower в Казичене :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обърнатите джанти ако са направени добре няма проблем в управлението , колега пиши ми на лично ако все още се интересуваш аз имам обърнати също така и правя от време на време . :yes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, аз пробвах с 8 джанти и станаха 4 перфектни :) Това също е вариант, но е малко по-скъп, но пък за сметка на това както вече казах стана перфектно :)

Успех 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...