Jump to content
darkmanbg

Избор на представителство на Хонда

Recommended Posts

Здравейте

Иска ми се да посетя представителство на Honda. От Велико Търново съм и тука няма такова. Кое ще е по-добре да посетя Варна или Пловдив. Искам да направят една диагностика на колата , защото скоро я взех, а не е правена никаква. Имам доста голям разход за тази кола ( VIII дизел ) и ми се струва, че ще е хубаво да отида за 1 ден и да я погледнат като предварително се разбера с тях. Ако има хора който са ходили и имат някакви мнения за официалните представителства на Honda ще се надявам да оставят по един коментар.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пловдивският не съм го пробвал, но Варненския сравнен със Софийския представител не струва.

Редактирано от xaxo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Варненският представител е от доста време същият както и този в София - Бултрако - мненията са много противоречиви. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте

 

Иска ми се да посетя представителство на Honda. От Велико Търново съм и тука няма такова. Кое ще е по-добре да посетя Варна или Пловдив. Искам да направят една диагностика на колата , защото скоро я взех, а не е правена никаква. Имам доста голям разход за тази кола ( VIII дизел ) и ми се струва, че ще е хубаво да отида за 1 ден и да я погледнат като предварително се разбера с тях. Ако има хора който са ходили и имат някакви мнения за официалните представителства на Honda ще се надявам да оставят по един коментар.

 

Здравей, колега! Ако ще се разхождаш до Варна, защо ти е да ходиш до представителството за диагностика и т.н.? Услугите са им скъпи и с доста съмнителни резултати. Щом ще биеш път до Варна, свържи се с колегата Miyamoto, и той ще ти реши проблема!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в никакъв случай не се набутвай с представителството на хонда във Варна (под КАТ-Варна) . Наложи ми се да опра до услугите им , за поръчка на един глупав О-пръстен за да затворя двигател, НО понеже са "професионалисти" ... от нормална поръчка с изпълнение 6-10 дни, ми се наложи да чакам 18-19 дни, превърнала се в "не нормална" поръчка изпълнена с огромни дози нерви и загубено време... Оправданието ! Персонала ни се сменил и .... дрън дрън ... Аз държа фактура за платени два пръстена, а те ми заявяват на 8-мия ден , че поръчката ми изобщо не била пусната... Добре ,че съм проверил , за да я пуснат наново.. На това се казва , професионално , компетентно отношение ... No comment !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега в Стара Загора също има представителство на Хонда , там ти е най-близко. Също така нека колегите от района да потвърдят , но аз лично съм чувал доста добри отзиви от работата на сервиза им  :honda:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...