Jump to content
nekakvolice

Коя газстранция избягвате?

Коя бензиностанция избягвате най-много?  

99 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Здравейте колеги,

 

След като изчетох темата "Коя газстанция предпочитате?" останах с много смесени впечатления, защото едни се изказват много крайно за една бензиностанция, други за друга и крайния резултат е, че Лукойл, които са едни от най-хранените в темата са на второ място сред предпочитаните и е някакси объркващо. Включвам в темата само по-големите.

Заради това правя тази тема. :)  :blabla:

Редактирано от nekakvolice

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата и анкетата трябва да е КОИ газстанции избягвате. Със сигурност избягвам повече от една.

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лукойл и ЕКО, не съм доволен от вървежа на колата  и от двете! От различни бензиностанции на двете вериги съм зареждал!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Без да обиждам автора,темата не върши работа.Търговията на гориво е доста сложно понятие ,че да го опишеш със една анкета.На всичкото отгоре е различно в северна и южна България,отделно си е и София.Фрайнчайзът до голяма степен определя качеството на горивото на съответната газостанция,а не веригата,която пише на табелата.Обикновено само местните таксиметрови шофьори знаят къде трябва и къде не трябва да се зарежда...

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично съм много доволен от Ромпетрол Топливо и за вървеж и за икономия, със 32л. изминах 410км. градско със д15б2, а на Еко със 32л. изминах около 330-340 не се сещам точно и вървеше по-зле, прекъсваше и т.н. другите не съм ги пробвал, но чувам, че на Петрол била хубава газта. :) иначе избягвам всичко без Ромпетрол, като стоя най-далечко от ОМВ и Лукоил

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато зареждам на ЕКО винаги разхода ми е по-голям.

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А аз съм доволен от ЕКО, малко по добре от OMV, зареждам само 100 октана.

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

100 октана газ? Звучи жестоко...

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, явно е че не говоря за газ, въпреки темата. Идеята ми е, че навсякъде една верига предлага различен продукт. Ако искате темата да е по полезна, нека говорим за конкретни градове, с конкретни бензино/газ станции.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно затова така те питах... от 100те на ЕКО съм доволен, но газ повече никога няма да сипя там...

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В последните два месеца от Петрол влошиха качеството - минавам по-малко км. Затова зареждам от Ромпетрол напоследък и Топливо, с която газ минавам най-много км!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Варна иде реч. А за Петрол и не само от Варна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички са Ок за момента само не OMV все едно са ми спукани и 4 те гуми като сипя от там

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напълно подкрепям Markony!

 

Напълни се с Франчайзъри и това, че на табелата пише Лукойл или ОМВ обикновено нищо не значи!

Това си е бензиностанцията на Сульо Пулев от с. Долен кривак. И той си прави в нея квото си иска!

А ако е и трето поколение храненик на Балкан турист, то за него да те удари в грамажа е религия в занаята!

 

А иначе извън БГ съм виждал табени на колонките, за зимна и лятна газ: пропан 60% и бутан 40% за единия сезон и обратната пропорция за другия!

Тук дори и дизела се съмнявам че е зимен и летен, та кво остава за газта!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...